Ładowanie

28 lipca odbędzie się pierwsza potańcówka na rolkach! W programie są warsztaty, konkursy i zabawy dla dzieci oraz dyskoteka w rytmie klubowych hitów lat 2000 - 2005.

Skate Night Wrocław – impreza rolkowa dla każdego

Joanna Bim 17 lipca, 2023

28 lipca odbędzie się pierwsza potańcówka na rolkach! W programie są warsztaty, konkursy i zabawy dla dzieci oraz dyskoteka w rytmie klubowych hitów lat 2000 - 2005. Skate Night Wrocław, fot. Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław

28 lipca odbędzie się Skate Night Wrocław, czyli pierwsza potańcówka na rolkach! W programie są warsztaty, konkursy i zabawy dla dzieci oraz dyskoteka w rytmie klubowych hitów lat 2000 – 2005.

Skate Night Wrocław, fot. Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław

W piątek, 28 lipca o godz. 18:00 na rolkowisku przy ul. Lotniczej 72 rozpocznie się Skate Night Wrocław. Na najmłodszych czekają warsztaty z jazdy na rolkach, które poprowadzą licencjonowani instruktorzy oraz zabawy i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Równolegle, na pozostałej części obiektu trwać będzie potańcówka.  

NIE POLUBIŁEŚ NAS NA FACEBOOKU? ZMIEŃ TO I KLIKNIJ TUTAJ!

Rolki w rytmie hitów

Podczas imprezy usłyszymy najpopularniejsze piosenki lat 2000 – 2005. W muzycznym repertuarze znajdą się hity takich artystów jak Darude, The Prodigy czy Crazy Frog. Zabawa potrwa od godz. 18:00 do 23:00. Na miejscu będzie można skorzystać z oferty food trucka.

Muzycznych wrażeń dostarczy profesjonalny DJ, który przygotuje dla uczestników szereg ciekawych aktywności, atrakcji i nagród. Wstęp na wydarzenie będzie bezpłatny.

Zobacz też: Szaleństwo rokoka w Pawilonie Czterech Kopuł. Zobacz na własne oczy!

CZYTAJ WIĘCEJ:  Wrocław stracił już 1,7 mld złotych przez reformy podatkowe
Tagi