Ładowanie

Śląsk Wrocław zajął I miejsce w Konkursie Klubowym Ekstraklasy w kategorii „Ekstra Akcja” za działania na rzecz seniorów.

Śląsk Wrocław otrzymał I miejsce w Konkursie Ekstraklasy

2 sierpnia, 2023

Śląsk Wrocław zajął I miejsce w Konkursie Klubowym Ekstraklasy w kategorii „Ekstra Akcja” za działania na rzecz seniorów. Fot. Krystyna Pączkowska, Adriana Ficek/ materiały Śląska Wrocław

Inicjatywa Śląska, Fundacji Przyszłość Pokoleń oraz Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego została doceniona przez jury Konkursu Klubowego Ekstraklasy. Piłkarski klub zajął I miejsce w kategorii „Ekstra Akcja” za działania na rzecz seniorów.

W Konkursie Ekstraklasy można zostać nagrodzonym w trzech kategoriach „Ekstra Kampania Promocyjna”, „Ekstra Kreacja” oraz „Ekstra Akcja”. W skład jury wchodzą przedstawiciele Ekstraklasy oraz jej partnerzy, a także specjaliści z dziedziny marketingu i sponsoringu. W tym roku po raz kolejny wybrali oni swoich faworytów.

NIE POLUBIŁEŚ NAS NA FACEBOOKU? ZMIEŃ TO I KLIKNIJ TUTAJ!

Zobacz też: Zbliża się FRRuuu – Rowerowa Gra Miejska. Będą mandaty dla kierowców!

Wyróżnienie dla Śląska Wrocław w konkursie Ekstraklasy

Wrocławski klub zgarnął główną nagrodę w kategorii “Ekstra Akcja”. Jury nagrodziło inicjatywę Śląska związaną z obchodami Międzynarodowego Dnia Osób Starszych, którą zorganizował wspólnie z Fundacją Przyszłość Pokoleń oraz Wrocławskim Centrum Rozwoju Społecznego.

Wyjątkowym wydarzeniem w skali PKO BP Ekstraklasy było zaproszenie seniorów do uczestniczenia w przedmeczowej eskorcie, która wyprowadza piłkarzy na murawę przed pierwszym gwizdkiem. W ten sposób Śląsk chciał docenić 22 osoby, które aktywnie angażują się w projekty poprawiające jakość życia osób starszych. Ponadto na specjalne zaproszenie klubu podczas meczu z Wartą Poznań na trybunach Tarczyński Arena Wrocław zasiadło ponad 200 seniorów ze stolicy Dolnego Śląska.

We Wrocławiu działa obecnie 10 Uniwersytetów Trzeciego Wieku, ponad 100 klubów seniora oraz 27 Centrów Aktywności Lokalnej.

Tagi