Ładowanie

Śląsk zaprezentował wyjazdowe stroje

24 lipca, 2023

Śląsk jest zielony, BIAŁY i czerwony. Klub zaprezentował koszulki wyjazdowe na sezon 2023/24, tworzone we współpracy z firmą Nike oraz 11teamsports. Jesteśmy #TRÓJKOLOROWI!

Klasyczna, czysta biel, charakterystyczna trójkolorowa szarfa i jak zawsze – najpiękniejszy na świecie herb – tak w telegraficznym skrócie prezentują się nowe koszulki wyjazdowe Śląska Wrocław na sezon 2023/2024. Po raz drugi tworzone we współpracy z firmą Nike oraz 11teamsports, oficjalnym dystrybutorem sprzętu sportowego Śląska.

Nowe wyjazdowe komplety Śląska Wrocław na sezon 2023/2024 wyróżnia minimalistyczny wzór i najwyższa jakość dostępna w ofercie firmy Nike, światowego lidera w produkcji odzieży sportowej. W sezonie 2023/24 z tego samego modelu koszulek skorzystają m.in. FC Barcelona, PSG, Liverpool FC, Chelsea czy Inter Mediolan. 

Na prawej piersi znajduje się haftowane, czarne logo Nike, a na lewej żakardowy herb obszyty zieloną nicią, z haftowaną białą gwiazdką u góry. Charakterystyczna zielono-biało-czerwona szarfa umieszczona została na lewym rękawku, a z prawej strony na dole koszulki pojawił się emblemat w formie unikatowego hologramu, potwierdzający oryginalność produktu. Logo sponsora, nazwiska zawodników oraz numer wykonywane będą w zielonym kolorze.

Koszulki meczowe można już teraz kupić w sklepie on-line na sklep.slaskwroclaw.pl, a od jutra (25 lipca) dostępne będą w FanShopach #NaStadionie i #Oporowska.

Nowe trykoty Śląska Wrocław można kupować w cenie 249 zł. W sprzedaży internetowej możliwa jest także personalizacja koszulki oraz darmowa wysyłka powyżej 299 zł na terenie Polski. Produkty wysyłamy również za granicę na teren Unii Europejskiej oraz Wielkiej Brytanii.

KARNETOWICZE! Wyjazdową koszulkę meczową w sklepach stacjonarnych kupicie o 15% taniej!

Przypominamy, że w sprzedaży są już domowe, zielone komplety meczowe na sezon2023/24. Zachęcamy do zakupu i wspierania WKS-u. Jesteśmy #TRÓJKOLOROWI