Ładowanie

Festiwal Azjatycki, Smaków Świata i Piwa - już w ten weekend, w dniach 8-11 czerwca rozpieści podniebienia wielbicieli egzotycznej kuchni!

Smakowity weekend na Nowym Targu! Odbędą się trzy festiwale kulinarne

8 czerwca, 2023

Festiwal Azjatycki, Smaków Świata i Piwa - już w ten weekend, w dniach 8-11 czerwca rozpieści podniebienia wielbicieli egzotycznej kuchni! Fot. UM Wrocławia

Festiwal Azjatycki, Smaków Świata i Piwa – już w ten weekend, w dniach 8-11 czerwca rozpieści podniebienia wielbicieli egzotycznej kuchni! Sprawdź szczegóły!

Festiwal Azjatycki, Smaków Świata i Piwa - już w ten weekend, w dniach 8-11 czerwca rozpieści podniebienia wielbicieli egzotycznej kuchni!
Fot. UM Wrocławia

W dniach 8-11 czerwca pl. Nowy Targ zmieni się w raj dla smakoszy  kuchni dalekowschodniej. Podczas Festiwalu Azjatyckiego będzie można spróbować kuchni koreańskiej, japońskiej, wietnamskiej, indyjskiej, perskiej, gruzińskiej oraz tureckiej i takich przysmaków jak: dymiące tajskie stragany, japoński ramen, indyjska pakora, gruzińskie chaczapuri, świeże spring rollsy czy domowe curry z chrupiącymi warzywami i świeżą kolendrą. Nie zabraknie także charakterystycznych słodyczy różnych regionów Azji.

NIE POLUBIŁEŚ NAS NA FACEBOOKU? ZMIEŃ TO I KLIKNIJ TUTAJ!

W tym samym czasie na pl. Nowy Targ odbędzie się również Festiwal Smaków Świata oraz Festiwal Piwa, Wina i Trunków Rzemieślniczych. To okazja, aby nie tylko poznać tradycyjne potrawy, ale przede wszystkim kulturę, która je tworzy. Koneserzy napojów alkoholowych będą mogli spróbować wielu gatunków rzemieślniczych trunków: piw, nalewek oraz win z Polski i Europy.

Na miejscu będzie można kupić również ceramikę z różnych krajów azjatyckich oraz produkty spożywcze, które pozwolą przenieść egzotykę do swojej kuchni.

Wstęp jest bezpłatny. Szczegółowe informacje znajdują się na Facebooku.

Godziny otwarcia stoisk:

Czwartek: 14:00-21:00
Piątek: 12:00-21:00
Sobota: 12:00-21:00
Niedziela: 12:00-18:00

Tagi