Ładowanie

Sobota pełna wypadków na autostradzie A4. Dwie kolizje powodują duże utrudnienia

22 lipca, 2023

Dziś, 22 lipca, kierowcy podróżujący autostradą A4 muszą zmierzyć się z utrudnieniami, po dwóch wypadkach, które spowodowały korki i opóźnienia.

NIE POLUBIŁEŚ NAS NA FACEBOOKU? ZMIEŃ TO I KLIKNIJ TUTAJ!

Około godziny 11:00 na 136 kilometrze autostrady w pobliżu Kątów Wrocławskich doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Według informacji Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad jedna osoba została ranna i trafiła do szpitala.

Ten incydent spowodował zablokowanie lewego pasa jezdni, co wywołało duże utrudnienia w ruchu i tworzyło korki. Policja wezwała kierowców do zachowania ostrożności na drodze, podczas gdy działania ratownicze były przeprowadzane na miejscu.

Niestety, to nie był koniec problemów na autostradzie A4. O godzinie 11:50, między węzłami Kąty Wrocławskie i Pietrzykowice, doszło do kolejnej kolizji, tym razem z udziałem trzech samochodów. Ponownie jedna osoba została ranna.

Ten wypadek spowodował częściowe zablokowanie drogi, a ruch odbywał się tylko prawym pasem. Przed godziną 12:00 Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała, że zator w rejonie wypadku wynosi 6 kilometrów.

Zachęcamy kierowców do zachowania ostrożności na drodze i unikania tego obszaru, jeśli to możliwe, aby umożliwić służbom ratunkowym skuteczne przeprowadzenie działań na miejscu wypadków.

Tagi