-4.1 C
Wrocław
niedziela, 5 lutego, 2023

Sparingowa porażka rezerw Śląska w Kaliszu

WARTO PRZECZYTAĆ

Po dwóch wygranych sparingach, tym razem rezerwy WKS-u 0:3 przegrały w kontrolnym spotkaniu z KKS-em Kalisz. Wszystkie bramki padły w drugiej połowie.

Drużyna trenera Wołczka w okresie przygotowawczym przed sezonem 2022/23 po raz trzeci rywalizowała z rywalem z 2. ligi. Najpierw wrocławianie pokonali GKS Jastrzębie (1:0), następnie rozprawili się z Lechem II Poznań (2:1). Tym razem spotkanie nie ułożyło się po myśli WKS-u. Chociaż do przerwy w Kaliszu mieliśmy bezbramkowy remis, to finalnie gospodarze okazali się wyraźnie lepsi. Szybko po zmianie stron bramki zdobyli Borecki oraz Gordillo, dając drużynie trenera Tarachulskiego bezpieczne prowadzenie. Goście z Wrocławia szukali bramki kontaktowej, ale ostatecznie to rywale dopisali na swoje konto trzecie trafienie. Wynik ustalił Koczy.

Kolejny sparing Śląsk zagra już jutro – tym razem z rywalem z niższej klasy rozgrywkowej. O godz. 12 przy Oporowskiej derby Wrocławia ze Ślęzą. Powrót do grania o ligowe punkty już 16 lipca – wówczas Śląsk II na wyjeździe zagra z Radunią Stężyca.

KKS Kalisz – Śląsk II Wrocław 3:0 (0:0)
Bramki:
1:0 – Borecki 51′
2:0 – Gordillo 55′
3:0 – Koczy 67′

Śląsk II: Głogowski (45′ Boruc) – Stawny, Testowany 1, Pawelec, Maruszak (55′ Testowany 2), Młynarczyk, Gryglak, Testowany 2 (46′ Maćkowiak), Kurowski, Bargiel, Krocz (82′ Dryja)

źródło: slaskwroclaw.pl

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI