Ładowanie

Sportowy festyn na osiedlu Gaj

Redakcja tuDolnySlask.info 13 czerwca, 2023

 

Czas przywitać lato w możliwie najlepszym stylu! Już w najbliższą sobotę, 17 czerwca, w parku Słonecznym na osiedlu Gaj odbędzie się festyn rodzinny. Na uczestników będzie czekała moc atrakcji przygotowanych przez Fundację Śląska Wrocław w ramach projektu KIBICE RAZEM 2023 i dotacji z Gminy Wrocław.

Czerwcowe weekendy są znakomitą okazją do wyjścia z domu. Najdłuższe dni w roku, przyjemna pogoda, a szkolna mobilizacja powoli ustępuje miejsca myślom o nadchodzących wakacjach. I w takiej właśnie, luźnej atmosferze, widzimy się w sobotę, 17 czerwca w parku Słonecznym na osiedlu Gaj, gdzie wspólnie z Radą Osiedla przywitamy lato na fantastycznym festynie rodzinnym, okraszonym licznymi elementami Śląska Wrocław.

Co przed nami?

– warsztaty z malowania tkanin (workoplecaki z herbem WKS polecają się do pokolorowania)

– sportowy tor przeszkód z nagrodami

– artystyczne malowanie buziek w Wasze ulubione motywy z akcentami śląskowymi

– przybijanie piątek z Orłem Ślązakiem

– kolorowanki, chorągiewki, wiatraczki dla najmłodszych kibiców

Jest jeszcze jedna, wyjątkowa atrakcja dla mieszkańców. Wspólnie ze Stowarzyszeniem “Wielki Śląsk” będzie można wziąć udział w malowaniu (naprawdę dużego!) transparentu. Współne dzieło zawiśnie potem na meczu WKS-u na stadionie Tarczyński Arena! W ręce chętnych organizatorzy oddadzą spray’e i tkaninę.

Ponadto, do wygrania w licznych konkursach będą vouchery na nowy sezon Śląska Wrocław oraz sportowe upominki. Wiele atrakcji w ten dzień przygotowała również Rada Osiedla.

Festyn rodzinny w parku Słonecznym na Gaju (koło SP 90 przy Orzechowej) zaplanowano w godz. 13:00-17:00. Malowanie transparentu o godz. 14:00.

CZYTAJ WIĘCEJ:  Sparta z 9. zwycięstwem w lidze!