7.7 C
Wrocław
środa, 22 marca, 2023

Startupowcy mogą wziąć udział w badaniach do raportu „Startup Poland”

WARTO PRZECZYTAĆ

Startup Poland to organizacja, która reprezentuje interesy młodego i dynamicznego biznesu w Polsce. Fundacja rozpoczęła pracę nad ósmą edycją raportu „Polskie Startupy”. Zachęca do wzięcia udziału w badaniach osoby, które prowadzą własną działalność.

Raport Polskie Startupy 2022, fot. archiwum www.wroclaw.pl

Dlaczego warto wypełnić ankietę?

Badania pozwolą poznać opinie startupowców na temat plusów i minusów prowadzenia własnej działalności.

– To dzięki uczestnikom badania, czyli założycielom lub pracownikom startupów, mamy informacje z pierwszej ręki jak wygląda prowadzenie startupów w Polsce. Z czym są największe problemy, gdzie nasze prawo ma jeszcze luki, jak idzie finansowanie innowacyjnych projektów. Dzięki tej wiedzy mamy pełen obraz sytuacji, a co za tym idzie możemy proponować rozwiązania i szukać odpowiedzi na problemy tego środowiska – zachęcał do wzięcia udziału w ankiecie Tomasz Snażyk, prezes Startup Poland.

Jak wziąć udział w badaniach?

Aby wziąć udział w badaniu, należy wypełnić ankietę online. Zainteresowanych może zaciekawić informacja, że dla autorów najciekawszych zgłoszeń przewidziana jest nagroda. Będą mogli wypromować się w mediach społecznościowych Startup Poland.

Co znajdziemy w raporcie?

W raporcie publikowane są statystyki dotyczące innowacyjnych spółek znad Wisły, opinie ekspertów oraz analiza wyników badań ankietowych dotyczących działalności polskich startupów. Raport ukaże się w grudniu 2022 roku. Będzie dostępny bezpłatnie online.

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI