2.2 C
Wrocław
niedziela, 4 grudnia, 2022

StayWild Festival 2022 na Partynicach. Pierwszy weekend sierpnia należy do nich

WARTO PRZECZYTAĆ

W pierwszy piątek i sobotę miesiąca na Torze Wyścigów Konnych Partynice odbędzie się kolejna edycja StayWild Festival. Przygotuj się na beztroskie chwile przy muzyce artystów królujących na listach przebojów. Kto zagra?

fot. StayWild Festival

Różnorodne brzmienia, gwarantujące dobrą zabawę. 6 i 7 sierpnia na wrocławskich Partynicach wystąpią największe gwiazdy.

Chcemy słuchać i nawiązywać dialogi, przeżywać przygody, oddychać pełną piersią… tworzyć wspomnienia – w myśl idei „nieważnie gdzie, ale ważne z kim”. Bo kto był, ten wie, że ten festiwal tworzą przede wszystkim ludzie. Stay Wild to społeczność, w której każdy daje coś od siebie. To wypadkowa ulotnych zapisków i spontanicznych momentów. – piszą organizatorzy

Line-up, kogo usłyszymy?

W pierwszy dzień festiwalu, 5 sierpnia, wystąpią Brodka, MROZU, LemON, Król, Smolik, WaluśKraksaKryzys, Sarius, Mitch&Mitch, The Bullseyes.

W drugi dzień, 6 sierpnia, zagrają Kortez, The Dumplings, KARAŚ/ROGUCKI, Mery Spolsky, Bartek Królik, Natalia Przybysz, Bryska, Lordofon, Heima.

Gdzie kupić karnety?

Impreza jest biletowana. Wejściówki można nabyć na stronie organizatora. Aktualnie sprzedawana jest ostatnia pula biletów, w której karnet jednodniowy kosztuje 169 zł, a na oba dni 229 zł.

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI

400x750px3