Ładowanie

10 czerwca przypada Światowy Dzień Dziergania w miejscach publicznych. Z tej okazji w parku Staromiejskim odbędzie się bezpłatne wydarzenie.

Światowy Dzień Dziergania we Wrocławiu. Bezpłatne wydarzenie w parku Staromiejskim

9 czerwca, 2023

10 czerwca przypada Światowy Dzień Dziergania w miejscach publicznych. Z tej okazji w parku Staromiejskim odbędzie się bezpłatne wydarzenie. Zdjęcie ilustracyjne, fot. pixabay

10 czerwca przypada Światowy Dzień Dziergania w miejscach publicznych. Z tej okazji już jutro w parku Staromiejskim odbędzie się wydarzenie dedykowane miłośnikom robótek na drutach. Sprawdź szczegóły!

10 czerwca (sobota) we wrocławskim parku Staromiejskim będzie świętowany Światowy Dzień Dziergania w miejscach publicznych. Wydarzenie jest bezpłatne, a za jego organizację odpowiada dziewiarka Dagna Zielińska. Nie zabraknie konkursów oraz zabaw z nagrodami.

NIE POLUBIŁEŚ NAS NA FACEBOOKU? ZMIEŃ TO I KLIKNIJ TUTAJ!

Wydarzenie jest bezpłatne i może uczestniczyć w nim każdy. Wystarczy mieć ze sobą jakiś koc lub coś do siedzenia, przekąski i wodę. Oczywiście warto wziąć ze sobą swoją robótkę. To wydarzenie kierowane jest nie tylko do osób robiących na drutach, ale również do osób, które szydełkują, haftują, wyszywają – każdy może wziąć w tym udział – zachęca Dagna Zielińska.

Światowy Dzień Dziergania w parku Staromiejskim rozpocznie się o godz. 12:00 i potrwa do godz. 16:00. Informacje na temat wydarzenia dostępne są na Facebooku.

Zobacz też: Charytatywne Targi Sztuki i Designu w Café Równik

Tagi