7.7 C
Wrocław
środa, 22 marca, 2023

Święto branży IT we Wrocławiu. We wrześniu odbędzie się SoDA Conference

WARTO PRZECZYTAĆ

28-29 września we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia odbędzie się SoDA Conference. Ta coroczna konferencja jest jednym z największych wydarzeń branży IT w Polsce.

fot. plakat organizatora

Organizatorem konferencji jest Organizacja Pracodawców Usług IT (SoDA). To związek polskich firm usługowo-produktowych, które specjalizują się w wytwarzaniu oprogramowania. Zapewniają również duży wybór outsourcingu usług IT na rzecz klientów na całym świecie. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął GovTech Polska.

Program SoDA Conference 2022

Podczas tegorocznego spotkania branży IT hasłem przewodnim jest: „Czego uczą nas globalne kryzysy?” Specjaliści porozmawiają o tym jak kryzys gospodarczy czy wojna za wschodnią granicą wpływa na pracę polskich software house’ów. Poruszone zostaną również tematy związane z rozwojem branży mimo rosnącej inflacji. Odbędzie się również inauguracja Raportu Płacowego opracowanego na podstawie danych pochodzących bezpośrednio z firm IT. W programie znalazło się kilkanaście prezentacji oraz panele dyskusyjne, a także wystąpienia gości specjalnych. Podczas uroczystej gali SoDA Awards zostaną przyznane nagrody dla liderów branży w kategoriach takich jak eksport, innowacje czy społeczna użyteczność.

– Będziemy rozmawiać o funkcjonowaniu przedsiębiorstw w realiach kryzysu, kładąc nacisk przede wszystkim na stronę praktyczną zagadnienia. Zaproszeni eksperci omówią aktualne trendy, przyszłość rynku pracy IT oraz podpowiedzą, jak sprzedawać i walczyć o klienta w obecnej rzeczywistości gospodarczej – mówił Bartosz Majewski, prezes SoDA.

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI