Ładowanie

W przejściu podziemnym pod placem Jana Pawła II we Wrocławiu ktoś zostawił karton z pięcioma szczeniakami. Pieski trafiły już do schroniska.

Szczeniaki porzucone w centrum miasta. Są już pod opieką schroniska

7 sierpnia, 2023

W przejściu podziemnym pod placem Jana Pawła II we Wrocławiu ktoś zostawił karton z pięcioma szczeniakami. Pieski trafiły już do schroniska. Porzucone szczeniaki w przejściu podziemnym pod placem Jana Pawła II we Wrocławiu, fot. TOZ Wrocław

Wczoraj (6 sierpnia) w przejściu podziemnym pod placem Jana Pawła II we Wrocławiu ktoś zostawił karton z pięcioma szczeniakami. Pieski trafiły już do schroniska, gdzie po odbyciu kwarantanny będą czekać na adopcję.

NIE POLUBIŁEŚ NAS NA FACEBOOKU? ZMIEŃ TO I KLIKNIJ TUTAJ!

W niedzielę (6 sierpnia) Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu otrzymało zgłoszenie o porzuconych szczeniętach w przejściu podziemnym pod placem Jana Pawła II. Na miejscu znaleziono cztery młode psy i jedną suczkę.

– Serdecznie nie-pozdrawiamy kogoś, kto postanowił zostawić karton ze szczeniakami na przejściu pod pl. Jana Pawła II. Maluchy na szczęście są całe i zdrowe. Jest ich pięć (jedna suczka i cztery pieski). To urocze szczeniaki – dodają i zaznaczają, że sprawę porzucenia szczeniaków zgłoszą służbom – napisał TOZ Wrocław na Facebooku.

Pracownicy schroniska zaopiekowali się maluchami. Pieski zostaną zbadane, a także przejdą kwarantannę. Dopiero po obserwacji będą mogły trafić do nowych właścicieli. Schronisko zachęca, aby przed adopcją dobrze przemyśleć swoją decyzję. Aby lepiej poznać psa, można wyprowadzić go na spacer, a także porozmawiać z wolontariuszami.

Zobacz też: Lato z psem. Porady psich trenerów

Tagi