1.5 C
Wrocław
piątek, 9 grudnia, 2022

Sztab #VolleyWrocław się rozrasta. Pacholak nową masażystką wrocławianek

WARTO PRZECZYTAĆ

W sztabie szkoleniowym #VolleyWrocław coraz mniej niewiadomych. W Światowy Dzień Fizjoterapii wrocławski klub ogłosił, że razem z Arturem Hnidą o zdrowie zawodniczek będzie dbać Oliwia Pacholak. Była siatkarka będzie od teraz pełnić rolę klubowej masażystki.

Siatkarki #VolleyWrocław już od tygodnia trenują w komplecie. Wraz z nimi na miejscu są także dwaj członkowie sztabu szkoleniowego – statystyk Kuba Wołczyk oraz fizjoterapeuta Artur Hnida. W sezonie 2022/2023 Hnidę będzie wspomagać nowa masażystka Oliwia Pacholak.

Oliwia Pacholak ma 24 lata i od dawna związana jest z siatkówką. W przeszłości aktywnie uprawiała ten sport i występowała w zespołach UKS Jedynka Kluczbork, ECO Uni Opole, San-Pajda Jarosław czy też Ósemki Siedlce.

Teraz była zawodniczka zdobywa wykształcenie na kierunku Technika Masażysty, a praktyki zawodowe będzie odbywać we wrocławskim klubie.

– Cieszę się, że mam możliwość rozwoju pod okiem Artura i oboje zadbamy o zdrowie zawodniczek. Myślę, że staż w klubie da mi możliwość zdobycia cennego doświadczenia, które jest dla mnie bardzo ważne – mówi nowa masażystka #VolleyWrocław.

Skład #VolleyWrocław na sezon 2022/2023:

Rozgrywające: Adrianna Szady, Lucie Mühlsteinová
Atakujące: Melissa Evans, Zuzanna Kamińska, Julia Szczurowska
Libero: Joanna Chorąża, Magdalena Saad
Środkowe: Łucja Kuriata, Julia Stancelewska, Dominika Witowska, Joanna Pacak
Przyjmujące: Anna Bączyńska, Regiane Bidias, Aleksandra Gołębiowska, Aleksandra Gromadowska

Pierwszy trener: Michal Mašek
Drugi trener: Bartłomiej Bartodziejski
Fizjoterapeuta: Artur Hnida
Statystyk: Jakub Wołczyk
Masażystka: Oliwia Pacholak

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI

400x750px3