To tu zrobisz wyjątkowe zdjęcia na Instagrama. Muzeum Selfie już otwarte

0
130
fot. Facebook Wroclove selfie museum

Impreza z jednorożcem, wielka szachownica, a może lew na wolności? To tylko niektóre ze scenografii, które zobaczyć można w nowo otwartym Muzeum Selfie we Wrocławiu. Odwiedzający mogą wykonać tam pamiątkowe zdjęcia, które zdecydowanie będą się wyróżniać!

fot. Facebook Wroclove selfie museum

Na osiedlu Kowale, przy ul. Kościerzyńskiej 1A, pojawił się nowy, wyjątkowy lokal. Zawiera wiele ciekawie urządzonych pomieszczeń, idealnych do zdjęć. Basen z kulkami, figury egzotycznych zwierząt, ściany wyłożone z kwiatami i wiele więcej aranżacji czekają na odwiedzających.

Pomysł na Muzeum Selfie jest odpowiedzią na dzisiejszą rzeczywistość. Na to, co się dzieje na świecie i w social mediach. Ludzie kochają zdjęcia. Chcemy za pomocą muzeum pokazać, że można je zrobić w fajny sposób – kolorowy i z dystansem do siebie, przy okazji dobrze się bawiąc. Chciałybyśmy trochę odczarować opinię selfie u osób starszych – pokazać, że to jest fajna pamiątka – tłumaczy Hanna Kiec-Gawroniak, jedna z założycielek Muzeum Selfie.

W Muzeum Selfie można zorganizować także imprezę. Do wyboru jest kilka sal tematycznych, która urozmaici każde spotkanie w większej grupie. Zapowiedziane zostało także zmienianie aranżacji, by warto było wracać do tego miejsca.

Godziny otwarcia i ceny biletów

Muzeum Selfie czynne jest od czwartku do niedzieli, w godzinach:

  • czwartek i piątek, w godz. 15.00-19.00,
  • sobota i niedziela, w godz. 12.00-19.00.

Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja. Zapisy: tel. 725 560 280, e-mail: wrocloveselfie@gmail.com lub przez Facebooka.

Bilety kosztują:

  • 35 zł – ulgowy (dzieci do 18 roku życia, studenci oraz seniorzy),
  • 45 zł – dorośli,
  • 70 zł – dziecko wraz z opiekunem.
fot. Facebook Wroclove selfie museum

ZOBACZ GALERIĘ:

fot. Facebook Wroclove selfie museum