9.2 C
Wrocław
sobota, 25 marca, 2023

Tols i Etex pozostają partnerami Sparty Wrocław

WARTO PRZECZYTAĆ

Bieg piąty podczas meczów PGE Ekstraligi na Stadionie Olimpijskim nadal należy do firmy Etex, która zdecydowała się o kolejne dwa lata przedłużyć umowę z Betard Spartą Wrocław. Podobne kroki powzięła firma Tols, która z kolei będzie patronować biegowi numer 6.

– Współpraca z WTS to był strzał w dziesiątkę – mówi Rafał Kozłowski, Prezes Zarządu firmy Etex sp. z o. o. – Od samego początku, czyli od 2019 roku, spotkaliśmy po drugiej stronie wiarygodnego partnera, który tak, jak my profesjonalnie podchodzi do swojej działalności. Mając do czynienia z takimi ludźmi, jacy tworzą WTS, łatwiej podejmuje się decyzję o zostaniu sponsorem klubu. Mamy nadzieję, że na koniec tego sezonu będziemy się cieszyć z dobrego wyniku drużyny w PGE Ekstralidze – dodaje Rafał Kozłowski.

– Dziękujemy za zaufanie, jakim obdarzyli nas właściciele firmy Etex. Mając u boku tak liczne grono partnerów, którzy decydują się na wieloletnią współpracę, łatwiej jest budować silny klub żużlowy i stawiać sobie wysokie ambicje sportowe – stwierdził z kolei Andrzej Rusko, Prezes WTS.

Z kolei współpracą z firmą Tols trwa już pięć lat i od samego początku układa się bardzo dobrze, przynosząc korzyści obu stronom. – Cieszymy się, że możemy liczyć na wsparcie takich firm, jak Tols. Zawsze to powtarzam, ale mam wielką satysfakcję, gdy partnerzy wiążą się z nami nie jeden, czy dwa lata, ale na dłużysz okres – powiedział Prezes WTS, Andrzej Rusko.

– Mecze naszych żużlowców na Stadionie Olimpijskim to dla nas zawsze wielkie przeżycie. Niezależnie od tego, kto jest przeciwnikiem, w jaki dzień są rozgrywane zawody i jaki na końcu jest wynik. Czujemy się tam znakomicie, atmosfera, jaką tworzą kibice, sprawia, że zawsze wracamy z uśmiechami na twarzy. To wszystko sprawia, że łatwiej podejmuje się decyzję o sponsorowaniu najlepszej żużlowej drużyny w kraju – stwierdziła Julita Mańk, właścicielka Tols.

Zobacz również:  Pierwsza 13. emerytura jeszcze przed Wielkanocą

źródło: wts.pl

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI