Ładowanie

Trelowski trafi do Śląska Wrocław?

26 czerwca, 2023

Raków Częstochowa potwierdził wypożyczenie Kacpra Bieszczada z Zagłębia Lubin, dlatego w mediach od razu pojawiły się spekulacje, że spod Jasnej Góry do innego zepsołu przeniesie się Kacper Trelowski. Wszystko wskazuje na to, że może trafić na wypożyczenie do Śląska Wrocław.

Najpierw wyglądało na to, że 19-letni piłkarz dołączy do Stali Mielec. Jednak Samuel Szczygielski sugeruje na Twitterze, że mimo zainteresowania Stali, Trelowski może ostatecznie trafić do innego klubu. To Śląsk Wrocław, dowodzony przez Jacka Magierę może być tymczasowym pracodawcą tego młodego zawodnika.

W Śląsku Trelowski będzie konkurował o miejsce w składzie z Rafałem Leszczyńskim i Michałem Szromnikiem, którzy w ostatnim sezonie zagrali odpowiednio w 20 i 14 meczach Ekstraklasy.

Młody bramkarz Rakowa do tej pory był zastępcą Vladana Kovačevicia w drużynie mistrza Polski. W sezonie 2022/2023, zastąpił go sześć razy w Ekstraklasie. Dodatkowo, wystąpił trzy razy w eliminacjach Ligi Konferencji Europy i pięć razy w Pucharze Polski.