-4.1 C
Wrocław
niedziela, 5 lutego, 2023

Trwają poszukiwania sprawców, którzy dźgnęli nożem pracownika naprawiającego torowisko

WARTO PRZECZYTAĆ

Do straszliwego incydentu miało dojść dzisiaj ok. 7:55. Pracownik, który naprawiał torowisko został ugodzony nożem przy skrzyżowaniu ulic Grabiszyńskiej i Zaporowskiej. Sprawcy nie są znani, ale MPK Wrocław udostępniło nagranie z monitoringu.

Nagranie z monitoringu. Źródło: Krzysztof Balawejder – Faceboook

Na nagraniu widoczne są dwie młode osoby, które mają związek ze sprawą. Jak informuje Krzysztof Balawejder, prezes MPK Wrocław – jedno z nich jest świadkiem, a druga osoba prawdopodobnie jest poszukiwanym przestępcą. Ktokolwiek zna miejsce pobytu lub dane osobowe postaci znajdujących się na materiałach udostępnionych przez MPK Wrocław, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji we Wrocławiu lub najbliższą jednostką policji pod nr 997.

Pracownik MPK został zaopatrzony przez lekarzy. Krzysztof Balawejder spotkał się po zdarzeniu z poszkodowanym, o czym poinformował na swoim profilu na Facebooku.

Przeraża mnie nasilenie nienawiści wokół nas. Zaczyna się od anonimowego hejtu w sieci i agresji w życiu publicznym. – skomentował zajście Krzysztof Balawejder, prezes MPK Wrocław.

Materiał z monitoringu zamieszczamy poniżej:

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI