7.9 C
Wrocław
wtorek, 21 marca, 2023

Trwają zapisy na Restaurant Week. Tegorocznym tematem jest brzmienie jedzenia

WARTO PRZECZYTAĆ

#FoodSoundsGood — pod tym hasłem wystartuje Restaurant Week, czyli festiwal popisowych menu w najlepszych restauracjach. Trwają zapisy na najbardziej muzyczną edycję tego wydarzenia. Poznaj szczegóły.

Ostatnie dwie edycje odbyły się pod hasłami #FoodFeelsGood i #FoodLooksGood. Przyciągnęły kolejno 121,000 oraz 135,000 gości. Tym razem, pierwsze skrzypce zagra brzmienie jedzenia — chrupanie, przeżuwanie, krojenie, siekanie, stukot naczyń czy nawet gwar rozmów w restauracjach.

To będzie najbardziej „muzyczna” edycja Restaurant Week, w której Goście będą odkrywać akustyczne niespodzianki dań w wiodących polskich restauracjach w Polsce i wybierać spośród ponad 2500 harmonijnych kompozycji — zaznacza Marcin Wawrzeń, Country Manager — Warto wsłuchać się w smakowe nuty i zarezerwować jak najwięcej doświadczeń na Festiwalu w prawie 400 podziwianych restauracjach w Polsce! Niech skala odkrywania restauracji i nowych smaków będzie ponownie rekordowa! — dodaje.

NIE POLUBIŁEŚ NAS NA FACEBOOKU? ZMIEŃ TO I KLIKNIJ TUTAJ!

Restaurant Week — weź udział w wydarzeniu

Wydarzenie potrwa od 22 marca do 30 kwietnia. Koszt trzydaniowej uczty dla jednej osoby to 69 zł. Rezerwacji dokonać można na stronie internetowej festiwalu. Na niej również można poznać dania, jakie poda restauracja w ramach wydarzenia. Dzięki współpracy z Visa Goście Festiwalu będą mogli skorzystać z rabatu na rezerwację za pośrednictwem programu Visa Benefit.

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI