Ładowanie

Trzy kulinarne festiwale w jednym czasie. Zapowiada się smaczny weekend!

17 listopada, 2023

Fot. Wrocław.pl

W najbliższy weekend, 18 i 19 listopada, w Hali IASE, przy ul. Wystawowej odbędą się jednocześnie trzy kulinarne festiwale. Pierogi z całego świata, różne rodzaje kawy i czekolady oraz coś dla amatorów procentów — rzemieślnicze trunki.

Festiwal Pierogów Świata, Festiwal Kawy i Czekolady, Festiwal Piwa, Wina i Trunków Rzemieślniczych — te trzy wydarzenia odbędą się w jeden weekend w Hali IASE. To prawdziwy raj dla miłośników nowych smaków.

Festiwale odwiedzić można w sobotę od 12:00 do 20:00 oraz w niedzielę od 12:00 do 18:00. Obowiązuje wstęp wolny.

Festiwal Pierogów Świata

To jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, gdzie smaki z całego świata spotykają się w jednym miejscu. Na festiwalu znajdziesz stoiska z pierogami reprezentującymi tradycje kulinarno-kulturowe z różnych zakątków globu. Tradycyjne, domowe polskie pierogi z sezonowymi farszami, indyjskie samos, chińskie baobao, tybetańskie momo, włoskie calzone czy gruzińskie chinkali — które wybierzesz?

Festiwal Kawy i Czekolady

Ten festiwal przeniesie cię w krainę aromatycznych uniesień i zmysłowych doznań. W otoczeniu aromatycznych nut kawy i intensywnego zapachu czekolady, uczestnicy festiwalu będą mieli okazję delektować się najwyższej jakości wyrobami.

Festiwal Piwa, Wina i Trunków Rzemieślniczych

Podczas festiwalu zanurzycie się w bogactwie smaków, eksplorując stoiska z rzemieślniczymi piwami, winami z różnych regionów świata, miodami pitnymi czy nalewkami. To nie tylko wydarzenie dla koneserów, ale także okazja do spotkania się z pasjonatami i producentami tych wyjątkowych trunków.

Tagi