Ładowanie

Utwory Republiki zabrzmią w CK Agora

15 maja, 2024

materiały prasowe organizatora

Centrum Kultury Agora zaprasza na koncert poświęcony pamięci charyzmatycznego Grzegorza Ciechowskiego i zespołu Republika. Na scenie wybrzmią nowe aranżacje kultowych utworów w wykonaniu jazzowego duetu Bolewski & Tubis. Wydarzenie rozpocznie się w czwartek 23 maja o 19.00. 

Bolewski & Tubis w swoim rozpoznawalnym i unikatowym stylu połączyli rockową poetykę piosenek Obywatela G. C. i Republiki z duchem improwizacji i niezwykłego porozumienia, które towarzyszy im podczas występów na żywo. Wiosną ukazała się najnowsza płyta koncertowa duetu “Tak… Tak… To My” z gościnnym udziałem Zbigniewa Krzywańskiego z Republiki. To zapis magicznego wieczoru, który wydarzył się podczas Międzynarodowego Festiwalu Producentów Muzycznych – Soundedit 23. Koncert usłyszało blisko tysiąc osób!


Na trasie koncertowej muzyków znalazł się Wrocław, a konkretnie Centrum Kultury Agora. Na scenie usłyszymy m.in. takie utwory jak „Tak, tak” czy „Nie pytaj o Polskę”, które na zawsze zapisały się na kartach historii polskiej muzyki.

Bilety już w sprzedaży i znajdziesz je tutaj.

Koncert odbędzie się w czwartek 23 maja o 19.00 w sali widowiskowej CK Agora, znajdującego się przy ul. Serbskiej 5a we Wrocławiu. 

Zobacz także: Atrakcje dla całej rodziny na Jarmarku Świętojańskim już od 24 maja.

Tagi