7.7 C
Wrocław
środa, 22 marca, 2023

Znany vloger odwiedził strefę VIP Tarczyński Arena! Poznajcie jego opinię

WARTO PRZECZYTAĆ

„Sprawdzam Jak” to popularny kanał w serwisie YouTube, zajmujący się recenzowaniem różnych usług. Jest chętnie oglądany przez użytkowników i zbliża się do miliona subskrypcji. Prowadzący postanowił zrecenzować strefę VIP na Tarczyński Arena podczas meczu ekstraklasy.

fot. Tarczyński Arena

„Czy warto kupować taki bilet?!” głosi treść tytułu odcinka. Prowadzący opowiedział, co otrzymamy, kupując na wydarzenie bilet vipowski. Odwiedził stadion w czasie meczu Śląska Wrocław z Rakowem Częstochowa.

Bilet VIP na wydarzenie Tarczyński Arena

Vloger kupił bilet w strefie silver i zapłacił za niego 300 zł. W cenie słodkie i słone przekąski, dania, nieograniczone piwo oraz wino.

Do wyboru były dania warzywne oraz mięsne. Vloger ocenił jedzenie jako smaczne i dobrze przyrządzone. W formie przekąsek pojawiły się m.in. wędliny Tarczyński. Przekąski i napoje, także te alkoholowe, są nielimitowane.

Było dobrze. Jeśli chcecie przyjść tu ze znajomymi, miło spędzić czas a przy tym poobserwować mecz, to myślę, że jest to fajne rozwiązanie. – mówi prowadzący kanału „Sprawdzam Jak”

Plusami biletu vipowskiego oprócz jedzenia jest również brak tłumów, kolejek oraz osobne toalety. Vloger deklaruje, że chętnie przyszedłby na takie wydarzenie z wykupioną strefą VIP ponownie.

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI