9.9 C
Wrocław
wtorek, 21 marca, 2023

Gratka dla fanów muzyki filmowej. W Hali Stulecia zabrzmią kompozycje Hansa Zimmera

WARTO PRZECZYTAĆ

28 lutego, o godzinie 19:00, Orkiestra Lords Of The Sound zagwarantuje niezapomniany wieczór z nowym programem “Music of Hans Zimmer”. Wydarzenie odbędzie się we wrocławskiej Hali Stulecia.

NIE POLUBIŁEŚ NAS NA FACEBOOKU? ZMIEŃ TO I KLIKNIJ TUTAJ!

Fot. Materiały organizatora.

“Dune”, “Spider-Man 2”, “Mroczny rycerz”, “Interstellar”, “Gravity”, “Sherlock Holmes”, Anioły i demony”, “Kod Da Vinci”, “Pearl Harbor”, “Gladiator”, “Mission: Impossible”, “Incepcja”, “Piraci z Karaibów”, “Spirit”, “Wonder Woman”, “Madagaskar” – to hity Hanza Zimmera, które wykona orkiestra symfoniczna Lords of The Sound.

Hans Zimmer to niemiecki kompozytor filmowy, który zyskał popularność po wydaniu kultowego filmu “Rain Man”. Był to prawdziwy przełom w karierze Zimmera, ponieważ właśnie za tę pracę nominowany został do Oscara. Sprawiło to, że najlepsi reżyserzy Hollywood ustawili się w kolejce, aby z nim współpracować. Za kompozycję muzyki do “Króla Lwa” otrzymał trzy najbardziej prestiżowe nagrody – Oscara, Złotego Globu i Grammy. Teraz jego twórczość będzie można posłuchać w Hali Stulecia. W koncercie wezmą udział muzycy Orkiestry Lords Of The Sound.

Soliści: Małgorzata Mieleszko i Jarosław Radionenko.

Dyrygent: Shahroh Fathizadeh.

Bilety na wydarzenie można kupić TUTAJ.

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI