2.2 C
Wrocław
niedziela, 4 grudnia, 2022

W sklepie internetowym Kolei Dolnośląskich można kupić bilet bez logowania

WARTO PRZECZYTAĆ

Koleje Dolnośląskie uruchomiły nowy sklep internetowy. Sposób zakupu biletów ma być dzięki temu prostszy w obsłudze i wygodniejszy dla pasażera. 

Koleje Dolnośląskie, fot. Joanna Bim

Łatwiejszy sposób kupowania biletów

Pasażerowie coraz częściej decydują się na zakup biletu kolejowego online. Tę zależność zauważył też dolnośląski przewoźnik, który postanowił spełnić oczekiwania osób wybierających ten sposób sprzedaży. Nowy sklep internetowy Kolei Dolnośląskich został zintegrowany z serwisem portalpasazera.pl, co ułatwi jego obsługę. Transakcje przez internet staną się szybsze, bo nie będzie konieczne już logowanie.

– Mamy świadomość, że kupno biletu przez internet to niezwykle popularna opcja, a nasi pasażerowie chętnie z niej korzystają. W październiku Koleje Dolnośląskie uzyskały aż 44 proc. swoich utargów dzięki sprzedaży przez internet. Sieć stała się naszym najważniejszym kanałem, wyprzedziła sprzedaż w kasach i na pokładach pociągów. Niektórych jednak zniechęca konieczność instalowania aplikacji i logowania. Sklep KD to odpowiedź na potrzeby podróżnych, którzy chcą maksymalnie uproszczonej procedury kupowania biletów. – mówił Bartosz Jungiewicz, dyrektor ds. handlowych Kolei Dolnośląskich

Zakupu można dokonać na stronie kolejedolnoslaskie.pl. Po wyborze interesującego nas przejazdu wystarczy wpisać swoje dane i adres e-mail,  na który zostanie przesłany bilet.

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI

400x750px3