1.5 C
Wrocław
piątek, 9 grudnia, 2022

W ten weekend finał Letnich Brzmień. Kto zagra przed Impartem?

WARTO PRZECZYTAĆ

Wakacje dobiegły końca, więc czas pożegnać letnie koncerty. W piątek, sobotę i niedzielę na placu przed Impartem odbędą się trzy ostatnie koncerty w ramach tej edycji Letnich Brzmień. Kto wystąpi przed publicznością?

W sobotę we Wrocławiu zagra Kaśka Sochacka. Fot. oficjalny plakat organizatora

Przeniesiony koncert MROZU

Koncert MROZU miał odbyć się 21 sierpnia, ale ze względu na złe warunki pogodowe organizatorzy zdecydowali się zmienić datę jego występu. Artysta zaprezentuje się wrocławskiej publiczności w piątek o 20:00. Piosenkarz w 2009 wydał debiutancki album pt. „Miliony monet”. Jego utwory to m.in. „Jak nie my to kto”, „Nic do stracenia” czy „Poza logiką”. Jego ostatni, szósty album „Złote Bloki” ukazał się 1 kwietnia. Znajdują się na nim takie single jak „Złoto”, czy „Galacticos”.  

Sobota z Kaśką Sochacką

W sobotę przed Impartem zagra Kaśka Sochacka. Wokalistka w 2019 roku zaprezentowała światu debiutancką EPkę „Wiśnia EP”. W 2021 roku wydała album studyjny „Ciche dni” z takimi utworami jak „Boję się o Ciebie”, „Niebo było różowe” czy „Z soboty na niedzielę”. 26 listopada ukazał się jej drugi minialbum pt. „Ministory”.

Kwiat Jabłoni na zakończenie

Niedzielny występ, a tym samym koncert finałowy, który zwieńczy całą imprezę, będzie należał do zespołu Kwiat Jabłoni. Tworzy go rodzeństwo – Katarzyna Sienkiewicz i Jacek Sienkiewicz. To dzieci innego znanego muzyka – Kuby Sienkiewicza, który był liderem Elektrycznych Gitar. Do tej pory zespół wydał trzy albumy: „Niemożliwe” , „Mogło być nic” i „Wolne serca”. Ich najbardziej znany utwór to „Dziś późno pójdę spać, który na YouTubie ma już ponad 39 mln wyświetleń.

Bilety

Bilety w cenie od 109 zł dostępne są do kupienia na stronie organizatora: https://www.eventim.pl/campaign/letniebrzmienia/?affiliate=GTP

Harmonogram koncertów

  • 2.09, godz. 20:00 – MROZU 18+
  • 3.09, godz. 20:00 – Kaśka Sochacka
  • 4.09, godz. 20:00 – Kwiat Jabłoni

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI

400x750px3