6.9 C
Wrocław
czwartek, 30 marca, 2023

Walentynkowy kiermasz charytatywny we wrocławskim schronisku już w tę niedzielę

WARTO PRZECZYTAĆ

19 lutego w schronisku przy ul. Ślazowej odbędzie się wyjątkowa akcja, podczas której będzie można wesprzeć bezdomne zwierzęta. To dobra okazja by lepiej poznać podopiecznych obiektu, a także przywieźć dla nich potrzebne dary.

19 lutego w schronisku przy ul. Ślazowej odbędzie się wyjątkowa akcja, podczas której będzie można wesprzeć bezdomne zwierzęta.
Walentynkowy kiermasz charytatywny we wrocławskim schronisku, fot. TOZ Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu

NIE POLUBIŁEŚ NAS NA FACEBOOKU? ZMIEŃ TO I KLIKNIJ TUTAJ!

W niedzielę, 19 lutego w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu o godz. 11:00 rozpocznie się kiermasz walentynkowy. W tym dniu można przywieźć dary dla “bezdomniaków”. Potrzebne są w szczególności używane, ale czyste koce i ręczniki, a także dobrej jakości karma mokra i sucha dla psów i kotów. Świetnie sprawdzą się też szare gazety oraz drapaki dla kotów. Podczas wydarzenia obecny będzie behawiorysta Tomasz Wolański, który udzieli bezpłatnych porad behawioralnych. Z pomocą wyjdą też wolontariusze i pracownicy biura adopcji, którzy opowiedzą o podopiecznych schroniska. Akcja potrwa do godz. 15:00.

“Walentynki dla zwierząt” to pierwszy w tym roku kiermasz charytatywny na rzecz podopiecznych schroniska. Aktualnie w placówce przebywa prawie 300 bezdomnych zwierząt… Na adopcje czekają cudowne psy oraz koty, ale również króliki, koszatniczki czy kawie domowe. – czytamy w opisie wydarzenia.

Zobacz też: Bartosz Żukowski prosi o wsparcie. Aktor chce pomóc psom z pseudohodowli

Fanty za pomoc

W zamian za finansową cegiełkę na rzecz podopiecznych schroniska będzie można otrzymać różnego rodzaju przedmioty – od breloków po kubki czy voucher na tatuaż. Schronisko zachęca do przekazywania rzeczy na akcję. W tej sprawie najlepiej skontaktować się mailowo (biuro@schroniskowroclaw.pl), telefonicznie (+48 71 362 56 74) bądź za pośrednictwem mediów społecznościowych.

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI