Ładowanie

Na szczycie dobrze znanego wrocławianom budynku Concordii pojawi się nowy brand. Wdech/Wydech rozpocznie swoją działalność 17 czerwca.

Wdech/Wydech na dachu Concordii. Powstaje nowa miejscówka na Wyspie Słodowej

11 czerwca, 2023

Na szczycie dobrze znanego wrocławianom budynku Concordii pojawi się nowy brand. Wdech/Wydech rozpocznie swoją działalność 17 czerwca. Fot. Facebook Wdech/Wydech

Na szczycie dobrze znanego wrocławianom budynku Concordii pojawi się nowy brand. Wdech/Wydech, bo tak właśnie nazywać będzie się nowa miejscówka na dachu, oficjalnie rozpocznie swoją działalność 17 czerwca.

Na szczycie dobrze znanego wrocławianom budynku Concordii pojawi się nowy brand. Wdech/Wydech rozpocznie swoją działalność 17 czerwca.
Fot. Facebook Wdech/Wydech

W samym centrum miasta, na dachu Concordia Design Wrocław na Wyspie Słodowej, otworzy się nowa letnia miejscówka. Wdech/Wydech — to tutaj przeżyć będzie można niezapomniane eventy z widokiem na panoramę miasta. Wnętrze zainspirowane zostało kwitnącą łąką pełną życia i kolorów.

Do Wdech/Wydech zapraszani będą artyści zarówno z Polski, jak i z innych krajów, którzy poprowadzą wyjątkowe imprezy weekendowe. Piątki zaaranżowane zostaną w klimatach pop, za to w niedzielę miejsce udostępnione zostanie fanom brzmień elektronicznych.

NIE POLUBIŁEŚ NAS NA FACEBOOKU? ZMIEŃ TO I KLIKNIJ TUTAJ!

Najbliższe, czerwcowe wydarzenia:

17.06 W/W GRAND OPENING: Carbon Silesia Festival B4 Party | Fort Romeau, Last Robots, Robsessive

23.06 Novika & Lex, Harper

24.06 SFINKS NA DACHU | Vacos, John Waiter, Maceuki

Oprócz tych wydarzeń, miejsce odwiedzać można od poniedziałku do piątku od 15:00, oraz w sobotę i niedzielę od godziny 12:00.

Tagi