Ładowanie

Statyści poszukiwani są do nowej, dużej produkcji sci-fi kręconej na zamówienie jednej z platform streamingowych.

We Wrocławiu nakręcą międzynarodowy film sci-fi. Poszukiwani aktorzy!

18 lipca, 2023

Statyści poszukiwani są do nowej, dużej produkcji sci-fi kręconej na zamówienie jednej z platform streamingowych. Zdjęcie ilustracyjne. Fot. Pexels

Statyści, a nawet aktorzy trzeciego planu, którzy odegrają drobne role, poszukiwani są do nowego filmu kręconego na zamówienie jednej z platform streamingowych. ABM Studio zdradza, że tajemniczy film to duża, międzynarodowa produkcja.

Nie znany jest tytuł filmu, który niedługo nagrywany będzie we Wrocławiu, jednak wiadomo, że będzie to produkcja z tej samej półki, co „Most Szpiegów”, „Igrzyska Śmierci” czy „Barbarzyńcy”. Poszukiwanych jest aż 350 statystów, którzy zagrają w scenach kręconych w sierpniu.

NIE POLUBIŁEŚ NAS NA FACEBOOKU? ZMIEŃ TO I KLIKNIJ TUTAJ!

Poszukiwani statyści. Niektórzy wystąpią nago

Rekrutację prowadzi Wrocławskie Studio ABM. Poszukiwani są statyści oraz aktorzy trzeciego planu, którzy dostaną do odegrania konkretne sceny. ABM poszukuje także osób, które nie będa krępowały się wystąpić nago, gdyż w scenariuszu jest scena rozgrywająca się w miejscu, które można opisać jako futurystyczną łaźnię.

Stawki za dzień na planie zdjęciowym wynoszą 150 do 1000 złotych brutto, a zwykle statysta występuje 2-4 dni. Prace na planie będą trwały od 21 do 29 sierpnia. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest TUTAJ.

Tagi