Ładowanie

Wegańska śniadaniownia „w kontakcie” ogłasza swój koniec po 8 latach działalności

13 maja, 2024

Fot. Restauracja w kontakcie

„W kontakcie” ogłosiła smutną decyzję o zakończeniu swojej działalności po 8 latach pełnych pasji i kulinarnych eksperymentów. Restauracja zyskała uznanie wśród miłośników zdrowego, wegańskiego jedzenia.

W oficjalnym oświadczeniu restauracja wyraziła wdzięczność za wspólnie spędzone lata i poinformowała o planach na przyszłość. Decyzja o zakończeniu działalności nie jest końcem, lecz raczej nowym początkiem, gdyż właściciele postanowili zająć się poszukiwaniem nowych perspektyw zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

– W kontakcie udaje się na przerwę, by szukać inspiracji, regeneracji, redefinicji, by bliżej przyglądać się zmieniającemu się światu, ale przede wszystkim, by złapać głęboki oddech. Przesiadamy się do stolików gości, by smakować i obserwować, gotowanie przenosimy do skali mikro a bycie zawsze, wszędzie, w milionie spraw i niedoczasie zamieniamy na bycie tu i teraz – informuje restauracja.

Do dnia zamknięcia, które przewidziano na 19 maja, „w kontakcie” zaprasza wszystkich klientów na ostatnie spotkania w lokalu.