10.1 C
Wrocław
sobota, 1 kwietnia, 2023

Weź udział w Biegu Uniwersytetu Medycznego! Kiedy odbędą się zawody?

WARTO PRZECZYTAĆ

Bieg Uniwersytetu Medycznego wraca po dwuletniej przerwie. W zawodach, które odbędą się 1 października mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy Wrocławia. Sprawdź jak się zapisać!

fot. Bieg Uniwersytetu Medycznego, grafika: Przemysław Kłosin

Impreza organizowana przez Uniwersytet Medyczny jest promocją aktywności fizycznej wśród mieszkańców miasta. Do wzięcia udziału w wydarzeniu zachęcani są wszyscy, niezależnie od wieku. Bieg rozpocznie się 1 października o godz. 10. Start rozpocznie się na terenie Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego przy ul. Borowskiej 213.

Bieg Uniwersytetu Medycznego to realny przejaw profilaktyki, promowania zdrowego stylu życia oraz aktywności fizycznej, jako podstawowej profilaktyki chorób cywilizacyjnych, a równocześnie społecznej odpowiedzialności uczelni – informował dr hab. Tomasz Zatoński, prof. UMW, prorektor ds. budowania relacji i współpracy z otoczeniem.

Bieg Uniwersytetu Medycznego – szczegóły

Podczas tegorocznej edycji będzie można zmierzyć się konkurentami w klasyfikacjach wiekowych. Warto wspomnieć, że nie ma odgórnego limitu wieku dla zawodników. O mistrzostwo pobiegną też studenci UMW, pracownicy UMW i USK, lekarze oraz fizjoterapeuci. W zawodach mogą wziąć udział co najmniej pięcioosobowe drużyny.

Biegu Uniwersytetu Medycznego – zapisy

Aby dołączyć do imprezy należy zarejestrować się do 22 września i wnieść opłatę startową za pośrednictwem strony internetowej: bieg.umw.edu.pl. Do wyboru są dwa pakiety: podstawowy w cenie 90 zł (obejmuje indywidualny numer startowy z chipem, medal pamiątkowy i wodę) oraz pakiet rozszerzony w cenie 150 zł. Jest to cena pakietu podstawowego, który obejmuje dodatkowo koszulkę techniczną w cenie 60 zł.

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI