Ładowanie

Wielkie widowisko w Hali Stulecia. Do odebrania darmowe wejściówki!

15 maja, 2024

Hala Stulecia. Fot. Wikipedia

Już w najbliższą niedzielę (19 maja) w Hali Stulecia odbędzie się niezwykłe widowisko. Mowa o Koncercie “Gwiazdozbiór Aniołów. In varietae concordia” w reżyserii Kamila J. Przybosia. Bezpłatne bilety można odebrać w kasach Hali Stulecia.

Całe wydarzenie ma nawiązywać do koncertów z okazji przystąpienia oraz 10-lecia przystąpienia do EU—”Anioły Europy” oraz “Księga Aniołów i Ludzi”. Tak jak poprzednio, poszczególni wokaliści reprezentują różne wartości. W obecnej wersji, każdy solista (gwiazda) prezentuje jedną z naczelnych wartości Unii Europejskiej. Widowisko składa się z 13 scen (12 wartości oraz utwór finałowy). Każda z części jest popisem muzycznym wzbogaconym o popisy performerów oraz animacje na ekranach. Tak jak do tej pory różni wokaliści reprezentowali wrocławskie wartości, teraz dwanaście gwiazd sceny muzycznej związanych z Wrocławiem będzie przedstawiać humanistyczne wartości Unii Europejskiej.

Na scenie wystąpią: L.U.C. z Rebel Babel, Kosy, Olga Szomańska, Mariusz Kilian, Anna Maria Mbayo,Joanna Zawartko, Artur Caturian, Natalia Grosiak, Sambor Dudziński, Magdalena Zawartko, Damian Łapiński, Młodzieżowa Akademia Musicalowa, Everest Production, Orkiestra Kameralna Silesian Art Collective oraz Chór Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu “ArsCantandi”.

Bezpłatne bilety będą dostępne w kasie Hali Stulecia w dniach 15-18 maja, w godzinach 10:00-18:00 lub do wyczerpania puli. Limit na jedną osobę wynosi 4 sztuki. Liczba biletów w puli to 4200. Koncert będzie dostępny dla osób z niepełnosprawnościami. Przewidziano udogodnienia takie jak strefa dla osób poruszających się na wózku, tłumaczenie PJM oraz pętla indukcyjna.

Tagi