1.5 C
Wrocław
piątek, 9 grudnia, 2022

Wodne wakacje w Aquaparku. Są jeszcze miejsca na letnie półkolonie

WARTO PRZECZYTAĆ

Wakacje w mieście mogą być świetną zabawą dla najmłodszych. We Wrocławiu rodzice mogą zapisać swoje dzieci na zajęcia sportowe, jak choćby AquaWakacje. Półkolonie w Aquaparku trwają do 26 sierpnia i wciąż są dostępne wolne miejsca!

AquaWakacje dla najmłodszych trwają od poniedziałku do piątku przy ul. Borowskiej. Półkolonie w Aquaparku będą organizowane do 26 sierpnia. Mogą wziąć w nich udział dzieci w wieku od 7 do 12 lat.

Najbardziej mi się podobało pływanie na deskach surfingowych i na deskach SUP. Uczyliśmy się też skoku ratownika. – mówił Hubert, uczestnik półkolonii.

Wrocławskie AquaWakacje

Podczas półkolonii dzieci uczą się pływać, szukają skarbów ukrytych na terenie obiektu, jak również poznają zasady bezpieczeństwa nad wodą.

– AquaWakacje to półkolonie dla dzieci organizowane w Aquaparku we Wrocławiu. Najlepsza zabawa wodna, połączona z nauką pod okiem profesjonalnych instruktorów. Prowadzimy również lekcje nauki pływania dla dzieci i szkolimy technikę tych, którzy potrafią już pływać. – mówiła Adrianna Pawlicka, kierownik ds. marketingu Aquapark Wrocław.

Zapisy na półkolonie w Aquaparku

Wciąż można zapisać dzieci na letnie półkolonie w Aquaparku. Miejsce da się zarezerwować telefonicznie pod numerem 71 77 11 511 lub wysyłając wiadomość pod adres: informacja(at)aquapark.wroc.pl. Koszt jednego dnia AquaWakacji wynosi 199 zł (w tej cenie uwzględnione jest wyżywienie – II śniadanie, obiad, podwieczorek).

Wolne miejsca na innych turnusach

Nadal można się zapisać na sportowe letnie półkolonie w WCT Spartan i na Partynicach.

W WCT Spartan można się zapisać na trzy półkolonie:

Zobacz również:  Śląsk w drodze po 10. zwycięstwo w lidze!

Na półkolonie jeździeckie na Partynicach są wolne miejsca na dwa ostatnie turnusy:
od 15 do 19.08 oraz od 22 do 26.08 (zapisy odbywają się przez stronę bilety.torpartynice.pl)

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI

400x750px3