Ładowanie

Wrocław przemieni się w Lwów z lat 40. - wszystko za sprawą nowej produkcji! Poszukiwani są statyści. Ile można zarobić?

Wrocław przemieni się w Lwów z lat 40. na potrzeby nowego filmu. Szukają statystów!

admin 9 sierpnia, 2023

Wrocław przemieni się w Lwów z lat 40. - wszystko za sprawą nowej produkcji! Poszukiwani są statyści. Ile można zarobić? Grafika ilustracyjna. Fot. materiały organizatorów

Fotogeniczne wrocławskie ulice przyciągają filmowców zarówno z Polski, jak i z całego świata. Wrocław kilka razy grał Berlin, teraz jednak przemieni się w Lwów z lat 40. – wszystko za sprawą nowej produkcji! Poszukiwani są statyści. Ile można zarobić?

Za projekt odpowiada wytwórnia Filmmedia Jacka Samojłowicza, jednak o samym filmie niewiele jeszcze wiadomo. Mają wystąpić w nim znane, polskie nazwiska, choć ich dotychczas nie ujawniono. Nagrywki na wrocławskich ulicach będą prowadzone we wrześniu i październiku br.

NIE POLUBIŁEŚ NAS NA FACEBOOKU? ZMIEŃ TO I KLIKNIJ TUTAJ!

Poszukiwani są statyści

Poszukiwane są osoby dowolnej płci i w każdym wieku, również dzieci. Za obsadzanie statystów odpowiada warszawska Sceneria, która działa na rynku od 17 lat. Osoby, które zgłoszą się do statystowania, trafią do bazy statystów, co umożliwi im udział także w innych produkcjach obsługiwanych przez agencję.

Statystowanie będzie płatne od 100 złotych, ale będą do obsadzenia również drobne epizody, w których stawka będzie do negocjacji – mówi Aleksandra Wróbel z Agencji Aktorskiej Sceneria.

Zgłoszenia można przesyłać na adres wroclaw[at]sceneria.com.pl. W treści zgłoszenia należy podać imię, nazwisko, wiek, numer telefonu, aktualne zdjęcie twarzy oraz sylwetki (bez filtrów, bez osób towarzyszących na zdjęciu, bez okularów słonecznych).

CZYTAJ WIĘCEJ:  Doszło do kolizji tramwaju z kosiarką do trawy. Utrudnienia przy ul. Pilczyckiej
Tagi