10.1 C
Wrocław
sobota, 1 kwietnia, 2023

Wrocławianie zakończyli wakacje wielką potańcówką na placu Wolności

WARTO PRZECZYTAĆ

27 sierpnia odbyła się kolejna Wrocławska Potańcówka, o temacie przewodnim „muzyka końca lata”. Była to ostatnia impreza z tego cyklu w wakacje, czeka nas jednak jeszcze jedna, we wrześniu.

Wrocławska Potańcówka na placu Wolności, fot. Alicja Jurasz

Po raz kolejny muzycznych wrażeń dostarczyła DJ Ewelina Gra. Zestaw piosenek o tematyce o słońca, zabawy i radości zagwarantował uczestnikom udaną ostatnią sobotę wakacji.

Wrocławska Potańcówka jedną z najbardziej wyczekiwanych imprez

Zorganizowane imprezy pod chmurką odniosły sukces w stolicy Dolnego Śląska. Każde wydarzenie z tego cyklu osiągnęło wzorową frekwencję.

Wielka Potańcówka na pl. Wolności to zawsze oprócz wspólnych spotkań, dużo dobrej energii i pozytywnych emocji, fajnie, że potrafimy pięknie się bawić. – skomentował prezydent Wrocławia, Jacek Sutryk.

fot. Alicja Jurasz

Wrocławska Potańcówka umiliła wakacje osobom w każdym wieku. Bawią się na niej całe rodziny, starsi oraz młodzież. Dzięki Fundacji Niepełnosprawni Stabłowice i przyjaciele pojawia się także wiele osób z niepełnosprawnościami. We Wrocławiu trwa Rok Dobrych Relacji, a imprezy taneczne na placu Wolności zawsze potwierdzają to, że każdy jest mile widziany.

Na pierwszą namówiła mnie moja mama, później nie odpuściłyśmy już żadnej. Dziś jest z nami też moja 13-letnia córka. Tak więc bawimy się w trzy pokolenia. – mówiła jedna z uczestniczek potańcówki

Jeszcze nie koniec zabawy

Następna okazja do tańca na pl. Wolności przypada na 17 września, tematem przewodnim będzie hasło: Gdzie się podziały tamte prywatki – muzyka z lat 50, 60. i 70. Impreza potrwa od 18:00 do 23:00.

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI