Ładowanie

Do 10 lat pozbawienia wolności grozi 30-letniemu mężczyźnie, któremu odebrano prawie 3 kg różnego rodzaju środków odurzających.

Wrocławscy policjanci zatrzymali dilera. Znaleziono u niego 3 kg narkotyków

admin 17 sierpnia, 2023

Do 10 lat pozbawienia wolności grozi 30-letniemu mężczyźnie, któremu odebrano prawie 3 kg różnego rodzaju środków odurzających. Narkotyki zabezpieczone przez policjantów, fot. Komenda Miejska Policji we Wrocławiu

Do 10 lat pozbawienia wolności grozi 30-letniemu mężczyźnie, któremu odebrano prawie 3 kg różnego rodzaju środków odurzających. Narkotyki znajdowały się w samochodzie oraz mieszkaniu dilera.

Funkcjonariusze z Referatu dw. z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej podczas kontroli drogowej ujęli 30-letniego mieszkańca Wrocławia podejrzanego o handel narkotykami. Jak się później okazało, mężczyzna był w posiadaniu prawie 3 kg narkotyków.

NIE POLUBIŁEŚ NAS NA FACEBOOKU? ZMIEŃ TO I KLIKNIJ TUTAJ!

Tymczasowy areszt dla dilera

W mieszkaniu oraz samochodzie 30-latka policjanci znaleźli głównie mefedron i marihuanę, a także wagę elektroniczną, woreczki strunowe oraz sporą ilość gotówki. Mężczyzna trafił do aresztu.

Teraz za przestępstwo z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii 30-latek odpowie przed sądem. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10. Przedmioty znalezione w jego mieszkaniu oraz samochodzie m. in. waga elektroniczna, woreczki strunowe oraz spora ilość gotówki mogą świadczyć o tym,  że mężczyzna ten trudnił się handlem tego typu środkami, o czym świadczą inne. Z uwagi na te wszystkie okoliczności sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania – st. asp. Aleksandra Freus, Komenda Miejska Policji we Wrocławiu.

Przeczytaj też: Legnica: W organizmie niemowlęcia wykryto środki odurzające. Rodzice zatrzymani

CZYTAJ WIĘCEJ:  Bezpartyjni Samorządowcy rejestrują partię. Chcą nazwać ją „Tak! Dla Polski”
Tagi