Ładowanie

Marihuana znaleziona w mieszkaniu 23-latka

Wrocławska policja przejęła ponad 3 tys. porcji marihuany

20 listopada, 2023

Marihuana znaleziona w mieszkaniu 23-latka fot. Komenda Miejska Policji we Wrocławiu

23-latek z Wrocławia został zatrzymany przez funkcjonariuszy za posiadanie ponad 3,1 tys. porcji handlowych marihuany. Mężczyzna przekonywał policjantów, że narkotyki zgromadził na własne potrzeby.

Zatrzymanie 23-latka za posiadanie marihuany, fot. Komenda Miejska Policji we Wrocławiu

Wrocławscy policjanci z Referatu Wywiadowczego komendy miejskiej zatrzymali 23-latka, który w czasie patrolu funkcjonariuszy posiadał przy sobie marihuanę. Mężczyzna zachowywał się nerwowo, co nie uszło uwadze mundurowych.

Uwagę policjantów zwrócił 23-letni mężczyzna, który idąc wzdłuż jednej z wrocławskich ulic, nerwowo rozglądał się na boki. Przyczyna takiego zachowania szybko wyszła na jaw. Funkcjonariusze ujawnili przy nim zawiniątko oraz puszkę z zawartością suszu pochodzenia roślinnego koloru brunatno zielonego, którym jak sam oświadczył, jest marihuana – informuje mł. asp. Rafał Jarząb z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

Marihuana znaleziona w mieszkaniu 23-latka, fot. Komenda Miejska Policji we Wrocławiu

Co więcej, w mieszkaniu mężczyzny policjanci znaleźli ponad 3,1 tys. porcji handlowych marihuany, a także wagi aptekarskie, zgrzewarkę do foli oraz pakiet foliowych woreczków z zapięciem strunowym. 23-latek utrzymywał, że narkotyki przechowywał na własny użytek. Za posiadanie niedozwolonych substancji grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Tagi