1.5 C
Wrocław
piątek, 9 grudnia, 2022

Wrocławska Potańcowka – taneczne pożegnanie lata na pl. Wolności

WARTO PRZECZYTAĆ

W sobotę, 27 sierpnia, tradycyjnie na pl. Wolności odbędzie się Wrocławska Potańcówka. Tym razem, tematem przewodnim będzie muzyka końca lata. Wakacyjne hity pozwolą z przytupem zakończyć ten sezon. 

Wstęp na wydarzenie jest wolny. Bawić może się każdy miłośnik dobrej muzyki, niezależnie od wieku. Fundacja Niepełnosprawni Stabłowice i przyjaciele zadba także o osoby z niepełnosprawnościami.

Ostatnia sobota wakacji

Zbliżający się nieubłaganie koniec wakacji może zasmucić każdego. Warto wykorzystać ostatnią letnią sobotę na dobrą zabawę. O muzykę na pl. Wolności jak zwykle zadba DJ Ewelina Gra, która rozgrzeje imprezowiczów piosenkami o słońcu, zabawie i radości. 

Tancerze studia La Rosa Negra rozpoczną potańcówkę lekcją tańca, która wprowadzi wszystkich w odpowiednie nastroje. Rozpocznie się ona o godzinie 18:00. 

Nie tylko taniec

W przerwach od zabawy uczestnicy będą mogli skorzystać ze strefy gastronomicznej oraz strefy relaksu. MPWiK Wrocław zapewni bezpłatną kranówkę w różnych smakach.

Czas trwania zabawy

Potańcówka potrwa od godziny 18:00 do 23:00. 

Następna okazja do zabawy na pl. Wolności przypada na 17 września, tematem przewodnim będzie hasło: Gdzie się podziały tamte prywatki – muzyka z lat 50, 60. i 70.

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI

400x750px3