9.2 C
Wrocław
sobota, 25 marca, 2023

Wrocławska Potańcówka 6 sierpnia! „Będziemy nadrabiać zaległości”

WARTO PRZECZYTAĆ

Ostatnia potańcówka została odwołana przez niesprzyjające warunki atmosferyczne. Nic straconego, w sobotę nadarzy się kolejna okazja do zabawy na pl. Wolności. Tym razem tematem są popowe lata 90’.

fot. Wrocławska Potańcówka

Jak piszą organizatorzy, będziemy nadrabiać zaległości po odwołanej potańcówce. O godzinie 18, w sobotę 6 sierpnia, plac Wolności znów zamieni się w wielki parkiet taneczny. Na uczestników czeka również strefa gastronomiczna oraz wypoczynkowa.

Zabawa dla wszystkich mieszkańców oraz turystów

Muzyka i wspólna zabawa zbliżają ludzi. Na Wrocławskiej Potańcówce mile widziany jest każdy, kto ma na to ochotę. Spotykają się na niej młodsi i starsi, organizatorzy dbają również o osoby z niepełnosprawnościami.

Gorąco zachęcamy, by były z nami osoby z niepełnosprawnościami. Dla Waszego komfortu wydzielimy strefę dostępności, którą tworzy z nami fundacja „Niepełnosprawni Stabłowice i przyjaciele”. – piszą organizatorzy

Miasto bawić się będzie do hitów lat 90’ przygotowanych przez DJ Ewelina Gra, a o rozgrzanie uczestników zadba La Rosa Negra — studio tańca.

Kolejne potańcówki

Czekają nas jeszcze dwie zapowiedziane imprezy:
27 sierpnia – Muzyka końca lata, czyli podróż przez wakacyjne hity
10 września – Gdzie się podziały tamte prywatki – muzyka z lat 50, 60. i 70.

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI