Ładowanie

Dziś, 03.06, mieszkańcy Wrocławia mogą spodziewać się tymczasowych utrudnień w ruchu drogowym w związku z 15. Wrocławskim Marszem Równości.

Wrocławski Marsz Równości: Informacje o utrudnieniach w ruchu

Redakcja tuDolnySlask.info 3 czerwca, 2023

Dziś, 03.06, mieszkańcy Wrocławia mogą spodziewać się tymczasowych utrudnień w ruchu drogowym w związku z 15. Wrocławskim Marszem Równości. Fot. Wrocław.pl

Dziś, 03.06, mieszkańcy Wrocławia mogą spodziewać się tymczasowych utrudnień w ruchu drogowym w związku z 15. Wrocławskim Marszem Równości. Zmiany w organizacji ruchu będą wprowadzane między godzinami 15:00 a 19:00, kiedy to uczestnicy marszu będą przechodzić przez określone ulice miasta.

NIE POLUBIŁEŚ NAS NA FACEBOOKU? ZMIEŃ TO I KLIKNIJ TUTAJ!

Planowana trasa marszu obejmuje plac Wolności, ulicę Modrzejewskiej, Świdnicką, Piłsudskiego, Kołłątaja, Piotra Skargi, plac Dominikański, ulicę Oławską, Kazimierza Wielkiego, Świętego Mikołaja, ponownie ulicę Kazimierza Wielkiego, ulicę Zamkową i ponownie plac Wolności. W miarę przemieszczania się kolumny uczestników marszu, możliwe będzie całkowite wstrzymanie ruchu na poszczególnych ulicach.

Fot. Policja

Policjanci będą na miejscu, aby zapewnić bezpieczeństwo i skierować ruch drogowy na alternatywne trasy. Wrocławianie mogą spodziewać się powrotu do normalnej organizacji ruchu drogowego po zakończeniu marszu.

Mieszkańcy i goście Wrocławia są zachęcani do zaplanowania swojej trasy z wyprzedzeniem i unikania obszarów, gdzie może dochodzić do utrudnień. Policja Dolnośląska dziękuje za cierpliwość i zrozumienie w trakcie tego ważnego wydarzenia dla społeczności Wrocławia.

CZYTAJ WIĘCEJ:  Nowe zadania w ramach programu #TORYwolucja
Tagi