Ładowanie

Wtorkowe południe w Wrocławskim Parku Wodnym zaskoczyło klienta numer 1.000.000 w 2023 roku.

Wrocławski Park Wodny Świętuje Milionowego Gościa i 15 Lat Działalności

20 czerwca, 2023

Wtorkowe południe w Wrocławskim Parku Wodnym zaskoczyło klienta numer 1.000.000 w 2023 roku. Fot. Aquapark

Wtorkowe południe w Wrocławskim Parku Wodnym zaskoczyło klienta numer 1.000.000 w 2023 roku. To właśnie 71-letni pan Albin Kurzawa z Monachium, teraz rezydent Wrocławia, otrzymał roczny karnet na wszystkie strefy parku zamiast zwyczajnego biletu, który zamierzał kupić. Własnie trafił on w ręce tego stałego bywalca, który z radością przyznał, że od teraz planuje bywać tam codziennie.

Mimo że Albin już posiada karnet VIP, to zaskoczenie i radość z nowego był ogromna. Najbardziej ceni on sobie strefę rekreacji Aquaparku, ale często odwiedza także sauny i basen sportowy.

Ta wyjątkowa chwila zbiegła się z rosnącą popularnością parku, który zanotował w tym roku znacznie wyższą frekwencję niż w roku 2022. Grzegorz Kaliszczak, prezes spółki, podkreśla, że milionowy gość pojawił się w tym roku trzy tygodnie wcześniej.

Wrocławski Park Wodny, najpopularniejszy obiekt rekreacyjny w południowo-zachodniej Polsce, z dumą świętuje swoje 15-lecie. Z tej okazji, w dniach 24-25 czerwca, Aquapark zaprasza na letnie święto “Summerparty”. Planowane są różne atrakcje, od zabaw dla dzieci po występy muzyczne.

Zespołowi Samba ART, złożonemu z tancerzy z Polski, Kuby, Kolumbii i Brazylii, udało się dostać na scenę Summer Party. Później tego samego dnia pojawi się Norbi, popularny wokalista znany z takich utworów jak „Kobiety są gorące” czy „Rozkołysz się”.

Cały weekend pełen jest atrakcji, począwszy od zabaw dla dzieci z animatorami, a kończąc na imprezie z DJem. Dodatkowo, w tym samym czasie, Aquapark prezentuje swoje najnowsze inwestycje, takie jak dwie szybkie zjeżdżalnie, sauna infrared czy statek piracki – wszystko to za sprawą przychodów z nowo otwartego miejskiego Beach-Bar w dawnym Porcie Węglowym w centrum miasta. Całkowite zyski z tej działalności są przeznaczane na dalszy rozwój tej przestrzeni.

Tagi