Ładowanie

Kolizja tramwaju z czołgiem, watahą dzików, a może ponowne starcie z kosiarką do trawy? LV BET wprowadził zakłady dla MPK Wrocław.

Wrocławski tramwaj zderzy się z czołgiem? Można obstawiać zakłady!

7 lipca, 2023

Kolizja tramwaju z czołgiem, watahą dzików, a może ponowne starcie z kosiarką do trawy? LV BET wprowadził zakłady dla MPK Wrocław. fot. Wikipedia

Kolizja tramwaju z czołgiem, watahą dzików, a może ponowne starcie z kosiarką do trawy? LV BET wprowadził zakłady dla wrocławskiej komunikacji miejskiej, a niektóre z nich są naprawdę zadziwiające. MPK Wrocław — Co wydarzy się w najbliższej przyszłości?

LV BET to internetowy bukmacher, oficjalny sponsor piłkarskiego Śląska Wrocław. Za jego pośrednictwem można obstawiać zakłady, głównie sportowe, jednak w ofercie pojawiła się nowa, interesująca pozycja. Jest nią… przyszłość MPK Wrocław.

NIE POLUBIŁEŚ NAS NA FACEBOOKU? ZMIEŃ TO I KLIKNIJ TUTAJ!

MPK Wrocław — Co wydarzy się w najbliższej przyszłości?

LV BET oferuje zakłady dotyczące wrocławskiej komunikacji miejskiej. Wśród pozycji znajdziemy te dotyczące cen biletów czy inwestycji, a także ściśle powiązane ze sportem. Najbardziej interesujące są te, które w humorystyczny sposób poruszają temat abstrakcyjnych kolizji.

— Regularne wykolejenia, a ostatnio nawet zderzenie tramwaju z kosiarką czy auta osobowego z czołgiem — to we Wrocławiu codzienność. Co jeszcze czeka wrocławian w najbliższych miesiącach? — tak LV BET zapowiada swoje zakłady na Twitterze.

Na stronie LV BET można teraz obstawić m.in. czy do końca 2024 roku dojdzie do kolizji tramwaju z czołgiem, pojazdami kolumny rządowej, watahą dzików czy ponownie z kosiarką do trawy — to ostatnie zdarzenie miało miejsce 19 czerwca br.

Zakłady dotyczące wrocławskiego MPK i nie tylko można znaleźć na stronie internetowej bukmachera.

Wykolejenia we Wrocławiu — jest ich mniej niż kiedykolwiek

Jeden z zakładów dotyczy liczby wykolejeń wrocławskich tramwajów. Na szczęście, dzięki regularnie prowadzonej TORYwolucji takich niebezpiecznych zdarzeń jest coraz mniej. W latach 2020-2022 na infrastrukturę torową przeznaczono ponad 240 milionów złotych.

W 2022 roku do wykolejeń doszło zaledwie 21 razy — najmniej od 13 lat. W 2019 roku było ich blisko 120, w 2020 roku ponad 80, a w 2021 roku – 70.

Tagi