6.9 C
Wrocław
czwartek, 30 marca, 2023

WrocWalk Marathon ponownie w Dzień Niepodległości

WARTO PRZECZYTAĆ

Święto Niepodległości we Wrocławiu w tym roku odbędzie się pod znakiem WrocWalk Maratonu. MCS Wrocław zaprasza do uczestnictwa w zabawie, dając do wyboru aż trzy trasy: rodzinną, historyczną oraz sportową, a każda z nich zapewni unikatowy sposób zwiedzania stolicy Dolnego Śląska.

Czas ukończenia każdej z tras nie ma znaczenia – liczy się jedynie zwiedzanie Wrocławia, poznawanie historii wybranych obiektów i dobra zabawa podczas naszego Święta Niepodległości. Każdy uczestnik samodzielnie wybiera start i kolejność zdobywania kolejnych pieczątek.

– Już dzisiaj zapraszamy do aktywnego celebrowania Święta Niepodległości podczas WrocWalk Marathonu, który podobnie jak rok temu, zastąpi planowany wcześniej Wrocławski Bieg Niepodległości. Zapisy na wydarzenie rozpoczną się we wrześniu 2022 roku poprzez stronę internetową www.wrocwalkmarathon.pl i potrwają do wyczerpania miejsc, których w tym roku organizator zapewnił 2.000. Wkrótce pojawią się również wszelkie szczegóły dotyczące imprezy. Zapraszamy do śledzenia naszych stron internetowych oraz fan page na Facebook’u – zachęcają przedstawiciele MCS-u Wrocław.

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI