3.4 C
Wrocław
środa, 7 grudnia, 2022

Ostatnia szansa, by w tym roku rozpocząć studia na PWr. Ruszył wrześniowy nabór

WARTO PRZECZYTAĆ

Właśnie rozpoczęła się ostatnia w tym roku rekrutacja na Politechnikę Wrocławską. Na chętnych czekają wolne miejsca na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych. Przyszli studenci – śpieszcie się! Nabór potrwa tylko do 13 września.

Politechnika Wrocławska, fot. polska-org.pl

Na 32 kierunkach studiów stacjonarnych są jeszcze wolne miejsca. Najwięcej na mechanice i budowie maszyn energetycznych (Wydział Mechaniczno-Energetyczny), inżynierii mikrosystemów mechatronicznych (Wydział Elektroniki, Fotoniki i Mikrosystemów), inżynierii surowców mineralnych (Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii) i informatyce technicznej (Wydział Informatyki i Telekomunikacji).

Każdy ma szansę znaleźć coś dla siebie i od października zacząć studia. W ofercie mamy też kierunki w naszych filiach w Legnicy, Jeleniej Górze i Wałbrzychu. To świetne rozwiązanie dla młodych ludzi, którzy chcą mieszkać i pracować w tych częściach Dolnego Śląska – mówi Anetta Stypułkowska, szefowa Działu Rekrutacji.

Rekrutacja wrześniowa obejmuje również studia II stopnia

Na studiach stacjonarnych II stopnia także zostały wolne miejsca. Przyszli magistrzy wybierać mogą w 18 kierunkach, do wyboru np. budownictwo (Wydział Budownictwa Lądowego i Wodnego), informatyka stosowaną w języku angielskim (Wydział Informatyki i Telekomunikacji) i chemia (Wydział Chemiczny).

Niestacjonarne kierunki studiów II stopnia również są jeszcze dostępne. Do wyboru m.in. miejsca na górnictwie i geologii (Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii) oraz na zarządzaniu i inżynierii produkcji (Wydział Mechaniczny).

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI

400x750px3