Ładowanie

W zakładzie Heiche Polska w podwrocławskich Stanowicach wybuchł pożar. Do zdarzenia doszło w nocy z 26 na 27 czerwca, ok. godz. 1:00.

Wybuchł pożar w zakładzie Heiche Polska w Stanowicach pod Wrocławiem

27 czerwca, 2023

W zakładzie Heiche Polska w podwrocławskich Stanowicach wybuchł pożar. Do zdarzenia doszło w nocy z 26 na 27 czerwca, ok. godz. 1:00. Źródło: Oława998

W zakładzie Heiche Polska w podwrocławskich Stanowicach wybuchł pożar. Do zdarzenia doszło w nocy z 26 na 27 czerwca, ok. godz. 1:00. Ogień objął znaczną część jednej z hal. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

Pożar pochłonął znaczną część jednej z hal zakładu obróbki metali i aluminium Heiche Polska Sp. z. o. w Stanowicach przy ulicy Jarzębinowej.

NIE POLUBIŁEŚ NAS NA FACEBOOKU? ZMIEŃ TO I KLIKNIJ TUTAJ!

Po przyjeździe na miejsce okazało się, że pożar objął już znaczną część hali produkcyjno-magazynowej, drugą udało się strażakom uratować — mówi Krzysztof Gielsa z OSP w Oławie — W pożarze nikt nie ucierpiał. 21 pracowników opuściło zakład przed naszym przyjazdem. Straty są jednak duże, jedną z hal prawdopodobnie trzeba będzie rozebrać. Akcję gaśniczą zakończyliśmy ok. godz. 7. Poza strażakami z PSP oraz OSP z powiatu oławskiego akcję wspomagali strażacy z Wrocławia.

W zdarzeniu na szczęście nikt nie został ranny, halę jednak trzeba będzie rozebrać, co oznacza duże straty dla firmy.

Tagi