Ładowanie

Frekwencja na pierwszym pokazie filmowym w ramach cotygodniowych wakacyjnych spotkań z filmem - Kino Letnie - zaskoczyła nawet organizatorów.

Wystartowało plenerowe Kino Letnie w Centrum Historii Zajezdnia

Alicja Jurasz 9 lipca, 2023

Frekwencja na pierwszym pokazie filmowym w ramach cotygodniowych wakacyjnych spotkań z filmem - Kino Letnie - zaskoczyła nawet organizatorów. Fot. mat. organizatora

Frekwencja na pierwszym pokazie filmowym w ramach cotygodniowych wakacyjnych spotkań z dobrym filmem mile zaskoczyła nawet organizatorów. Wieczorny pokaz filmu „W trójkącie” w reżyserii Rubena Östlunda obejrzało ponad 300 widzów. Kolejne filmy w najbliższy i w każdy następny piątek o godz. 21:30 aż do 18 sierpnia.

Frekwencja na pierwszym pokazie filmowym w ramach cotygodniowych wakacyjnych spotkań z filmem - Kino Letnie - zaskoczyła nawet organizatorów.
Fot. mat. organizatora

Kino Letnie zamieniło plac i parking przy Centrum Historii Zajezdnia w idealne miejsce do oglądania filmów pod chmurką. Organizatorzy informują, że frekwencja dopisała — wszystkie leżaki były zajęte, na szczęście niektórzy pomyśleli o przyniesieniu własnych siedzisk, a do wypożyczenia były również koce. Film można było oglądać, także siedząc w samochodzie i w swoim radiu usłyszeć jego ścieżkę dźwiękową.

Widzowie obejrzeli film „W trójkącie” Rubena Östlunda. Opowiada o losach pary modeli-influencerów, którzy podróżują na ekskluzywnym jachcie wśród bogaczy. Sztorm doprowadza do komplikacji, które zmieniają dotychczasową drabinę społeczną uczestników rejsu. Produkcja została nagrodzona Złotą Palmą na 75. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes (2022) oraz zdobyła cztery Europejskie Nagrody Filmowe: dla najlepszego filmu, reżysera, scenariusza i aktora.

NIE POLUBIŁEŚ NAS NA FACEBOOKU? ZMIEŃ TO I KLIKNIJ TUTAJ!

Kolejne seanse w ramach Kina Letniego w Centrum Historii Zajezdnia:

  • 14 lipca – Billy Elliot, reż. Stephen Daldry, 2000 rok,
  • 21 lipca – Midsommar, reż. Ari Aster, 2019 rok,
  • 28 lipca – Dobry rok, reż. Ridley Scott, 2006 rok,
  • 4 sierpnia – Sztuczki, reż. Andrzej Jakimowski, 2007 rok,
  • 11 sierpnia – IO, reż. Jerzy Skolimowski, 2022 rok,
  • 18 sierpnia – film wybrany przez widzów.

Na wszystkie seanse wstęp jest bezpłatny, miejsce na parkingu oraz wypożyczenie leżaków też nic nie kosztują. Partnerem pokazów jest spółka Koleje Dolnośląskie.

CZYTAJ WIĘCEJ:  TBS Wrocław ma nowego prezesa. Został nim Wojciech Adamski
Tagi