Ładowanie

Na stronie

Zaginął 16-letni Dawid Klapak z Wrocławia. Ostatni raz widziany był 16 czerwca

21 czerwca, 2023

Na stronie "Gdziekolwiek Jesteś" pojawiło się ogłoszenie o zaginięciu Dawida Klapaka. 16 czerwca wyszedł z mieszkania i nie wrócił. Zaginiony 16-letni Dawid Klapak, fot. “Gdziekolwiek Jesteś”

Na stronie “Gdziekolwiek Jesteś” pojawiło się ogłoszenie o zaginięciu 16-letniego Dawida Klapaka. 16 czerwca nastolatek wyszedł z mieszkania na ul. Kniaziewicza i udał się w stronę technikum. Od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Mama chłopaka prosi o pomoc w poszukiwaniach.

Dawid, synku proszę Cię dziecko moje cokolwiek się stało wracaj do domu,  bo bardzo się o Ciebie martwię – rozpoczyna wpis zrozpaczona mama zaginionego Dawida.

Dawid Klapak miesza przy ul. Kniaziewicza. Pochodzi z Ukrainy, jednak po wybuchu wojny przeniósł się z mamą do Polski. Jego ojciec i starszy brat wciąż przebywają za granicą. Nastolatek zaginął 16 czerwca, w drodze do Technikum Terra Nova. Jego telefon wciąż pozostaje nieaktywny. 16-latek nie daje śladu życia, co bardzo niepokoi jego bliskich. Jego mama twierdzi, że chłopak był ostatnio przygnębiony, jednak mogło być to związane z tęsknotą za rodzinnym domem. Utrzymuje również, że jej syn nigdy nie znikał ani nie zrywał kontaktu z bliskimi.   

Zobacz też: Zaginęła 16-letnia Natalia Kosiarska. Wrocławianka wyszła z domu i nie wróciła

Rysopis zaginionego

  • Wzrost: około 175 cm
  • Włosy: blond, farbowane z odrostami, zazwyczaj spięte w kucyka.
  • Oczy: niebieskie.
  • Budowa ciała: szczupła
  • Znaki szczególne: kolczyk- krzyżyk w uchu.

16-latek w dniu zaginięcia ubrany był w kurtkę koloru czarnego z białymi rękawami, czarną koszulkę z aplikacją ognia, szare spodnie oraz biało-brązowe buty sportowe. Miał ze sobą plecak szkolny koloru khaki.

Kontakt z policją

Każda informacja na temat Dawida jest w stanie pomóc policjantom w znalezieniu zaginionego. Jeśli wiesz, gdzie może przebywać nastolatek, skontaktuj się z najbliższą komendą policji lub zadzwoń pod numer alarmowy 112. Poszukiwania prowadzą także funkcjonariusze Komisariatu Policji Wrocław-Rakowiec, z którymi możesz skontaktować się pod nr tel. 47 87 143 44 lub 47 87 139 43.

NIE POLUBIŁEŚ NAS NA FACEBOOKU? ZMIEŃ TO I KLIKNIJ TUTAJ!

Tagi