Ładowanie

W czwartek, 1 czerwca, zaginął 65-letni mężczyzna — Jerzy Boks. Nie nawiązał kontaktu z rodziną, nie zabrał ze sobą dokumentów ani telefonu.

Zaginął 65-letni mężczyzna. Jeśli go widziałeś, zgłoś to policji

2 czerwca, 2023

W czwartek, 1 czerwca, zaginął 65-letni mężczyzna — Jerzy Boks. Nie nawiązał kontaktu z rodziną, nie zabrał ze sobą dokumentów ani telefonu. Fot. Wrocławska Policja

W czwartek, 1 czerwca, zaginął 65-letni mężczyzna — Jerzy Boks. Do teraz nie nawiązał kontaktu z rodziną, nie zabrał ze sobą dokumentów ani telefonu. Sprawdź szczegóły i rysopis, a jeśli masz potrzebne informacje, zgłoś je policji.

Policjanci z komisariatu w Siechnicach poszukują Jerzego Boksa. 65-letni mężczyzna wyszedł ze swojego miejsca zamieszkania przy ul. Wańkowicza 1 w Radwanicach 1 czerwca 2023 r. około godz. 10:00. Od tamtej pory nie kontaktował się z bliskimi. Mężczyzna nie posiada przy sobie dokumentów ani telefonu, ubrany był w jasne krótkie spodenki, koszulkę polo koloru ciemna zieleń oraz czarne buty sportowe typu adidas.

NIE POLUBIŁEŚ NAS NA FACEBOOKU? ZMIEŃ TO I KLIKNIJ TUTAJ!

Jeśli widziałeś zaginionego lub masz inne informacje na temat tej sprawy, zgłoś to policji. Na kontakt czeka z Komisariat Policji w Siechnicach, pod e-mailem: mateusz.lech(at)wroclaw.wr.policja.gov.pl. Można także zgłosić się pod numerem alarmowym 112 lub w najbliższej jednostce policji.

Tagi