6.9 C
Wrocław
czwartek, 30 marca, 2023

Zaginął 69-letni mężczyzna. Po wyjściu ze szpitala nie wrócił do domu [AKTUALIZACJA]

WARTO PRZECZYTAĆ

14 lutego 2023 roku w godzinach porannych Franciszek Śnigór przyszedł do szpitala onkologicznego, a później oddalił się od placówki i jak dotąd nie wrócił do domu. Wrocławscy policjanci rozpoczęli poszukiwania 69-letniego mężczyzny.

NIE POLUBIŁEŚ NAS NA FACEBOOKU? ZMIEŃ TO I KLIKNIJ TUTAJ!

14 lutego Franciszek Śnigór udał się do szpitala onkologicznego przy Hirszfelda we Wrocławiu, lecz z niewiadomych przyczyn opuścił placówkę. Wrocławianin nie powrócił do miejsca zamieszkania w związku, z czym policjanci z komisariatu Wrocław-Krzyki zaczęli prowadzić czynności poszukiwawcze za 69-letnim mężczyzną.

W dniu zaginięcia poszukiwany ubrany był w niebieskie spodnie typu jeans, granatową kurtkę z brązowymi elementami, brązowe buty, czarną czapkę (kaszkiet), okulary fotochromatyczne. Zaginiony ma 172cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała z lekko przygarbioną postawą. Jego włosy są siwe i przerzedzone, a uszy przylegające. Ma oczy koloru zielonego. Nie posiada znaków szczególnych.

Osoby, które zauważą poszukiwanego mężczyznę lub mają informacje na temat miejsca jego pobytu, proszone są o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji Wrocław-Krzyki tel. 47 871 16 00, bądź najbliższą jednostką Policji lub dzwoniąc na numer alarmowy 112.

[AKTUALIZACJA]

Po kilkunastu godzinach od zgłoszenia zaginięcia, policjanci z komendy miejskiej zauważyli w okolicy jednej z ulic poszukiwanego 69-latka. Mężczyzna cały i zdrowy, choć wyziębiony trafił pod opiekę do rodziny. Wrocławska policja dziękuje wszystkim osobom zaangażowanym w poszukiwania oraz przekazywane w tej sprawie informacje.

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI