Ładowanie

W sobotę 5 sierpnia około godziny 8.00 na dworcu PKP w Pile Anastazja Sukiennik oddaliła się od bliskich. Dziewczyna może przebywać we Wrocławiu.

Zaginęła 16-letnia Anastazja z Piły. Miała jechać do Wrocławia [UDOSTĘPNIJ]

8 sierpnia, 2023

W sobotę 5 sierpnia około godziny 8.00 na dworcu PKP w Pile Anastazja Sukiennik oddaliła się od bliskich. Dziewczyna może przebywać we Wrocławiu. Zaginiona Anastazja Sukiennik, źródło: SOS Zaginięcia / Fb

W sobotę 5 sierpnia około godziny 8.00 na dworcu PKP w Pile Anastazja Sukiennik oddaliła się od bliskich. Dziewczyna może przebywać we Wrocławiu. Jeśli widziałeś zaginioną lub znasz miejsce jej pobytu, pilnie poinformuj o tym policję.

16-letnia Anastazja Sukiennik miała udać się razem z bliskimi najpierw do Poznania, a potem do Wrocławia. Niestety, na dworcu kolejowym w Pile ślad po niej zaginął. Od tamtej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. Telefon dziewczyny obecnie jest nieaktywny.

NIE POLUBIŁEŚ NAS NA FACEBOOKU? ZMIEŃ TO I KLIKNIJ TUTAJ!

Rysopis zaginionej

  • 155 centymetrów wzrostu,
  • szczupła budowa ciała,
  • długie, czarne włosy,
  • niebieskie oczy.

W dniu zaginięcia:

  • ubrana była w czarne sztruksowe spodnie, czarną bluzę z kapturem z nadrukiem czaszki oraz białe buty Nike,
  • miała ze sobą czarną dużą torbę, a w niej m.in. białą, dużą maskotkę – gęś.

Widziałeś zaginioną? Skontaktuj się z policją

Osoby, które widziały Anastazję lub znają miejsce jej pobytu, proszone są o kontakt z policją, dzwoniąc pod nr 47 774 33 40 lub pod numer alarmowy 112. Można również napisać bezpośrednio do strony SOS Zaginięcia (gwarantowana anonimowość).

Tagi