7.9 C
Wrocław
wtorek, 21 marca, 2023

Zaginięcie Eweliny Pieróg – trwają poszukiwania [AKTUALIZACJA]

WARTO PRZECZYTAĆ

Ewelina Pieróg to 22-letnia mieszkanka Wrocławia, która zniknęła w Walentynki 14 lutego 2023 roku. Ostatni raz widziana była w okolicy ulicy Trzmielowickiej w Leśnicy. Jak do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną ani bliskimi. Trwają poszukiwania.

AKTUALIZACJA: W sobotę, 18 lutego rodzina Eweliny poinformowała, że dziewczyna odnalazła się.

Zaginięcie Eweliny – co wiemy?

Ewelina opuściła swoje mieszkanie na Nowym Dworze w dniu 14 lutego o godzinie 18, skorzystała z Ubera i dotarła w okolicę ulicy Trzmielowickiej około godziny 19. Niestety, od tego czasu nie udaje się nawiązać z nią kontaktu. Rodzina otrzymała jedynie wiadomość z aplikacji Messenger, informującą o tym, że Ewelina jest u swojego kolegi i wróci następnego dnia. Jednakże, do tej pory nie pojawiła się ani nie skontaktowała z rodziną.

Szukamy Eweliny – informacje na temat wyglądu

Ewelina Pieróg to młoda kobieta o wzroście 164 cm i szczupłej budowie ciała. Ma długie, ciemne włosy i brązowe oczy. W momencie zaginięcia ubrana była w czarną krótką kurtkę z kapturem, czarne dżinsy oraz biało-czarne buty sportowe. Miała ze sobą torebkę oraz dokumenty.

Zaginięcie Eweliny Piróg - Szukamy śladów wrocławianki. Pomóżmy odnaleźć zaginioną!
fot. SOS zaginięcia/FB

Prosimy o pomoc w poszukiwaniach Jeśli wiesz coś na temat miejsca pobytu Eweliny lub widziałeś ją w dniu zaginięcia, prosimy o kontakt z policją pod numerem telefonu 47 871 43 80 lub z numerem alarmowym 112. Każda informacja może być istotna w odnalezieniu zaginionej.

Podsumowanie

Wrocław poszukuje Eweliny Pieróg, której ślad zaginął w Walentynki. To już kolejne zaginięcie w mieście, dlatego każda pomoc w poszukiwaniach jest cenna. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu Eweliny, proszone są o kontakt z policją.

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI