Ładowanie

42-letni pan Adam z podwrocławskiej miejscowości Domaszczyn wyszedł z domu 30 czerwca. Finał poszukiwań jest tragiczny — mężczyzna nie żyje.

Zaginiony pan Adam z Domaszczyna nie żyje

3 lipca, 2023

42-letni pan Adam z podwrocławskiej miejscowości Domaszczyn wyszedł z domu 30 czerwca. Finał poszukiwań jest tragiczny — mężczyzna nie żyje. Fot. Policja

42-letni pan Adam z podwrocławskiej miejscowości Domaszczyn wyszedł z domu w piątek, 30 czerwca, w godzinach porannych. Finał poszukiwań jest tragiczny — mężczyzna nie żyje.

Wyszedł z domu bez dokumentów, pieniędzy oraz rzeczy osobistych. Przez ostatnie dni jego bliscy wyczekiwali jakiegokolwiek kontaktu. Potwierdził się najsmutniejszy scenariusz — zaginiony nie żyje. Odnaleziono jego ciało, jednak policja nie poinformowała dotychczas o okolicznościach i przyczynie zgonu.

Z ogromnym smutkiem informuję, że odnaleziono ciało Adama C. W imieniu swoim oraz rodziny ogromnie dziękuję za pomoc i okazaną solidarność wszystkim zaangażowanym w poszukiwania. Jestem dumna, że otaczają mnie tacy ludzie jak Wy — napisała sołtys Domaszczyna, Joanna Janusz.

Tagi